بهترین نقل قول‌های اسکار 2015

جولي اندروز: برايم باوركردني نيست كه از زمان ساخت اين فيلم (آواي موسيقي) پنجاه سال گذشته است. مثل يك چشم بر هم زدن بود. ما همگي احساس خوشبختي مي‌كنيم و تا جايي كه به من مربوط است نمي‌توانم تصور كنم دختري از اين خوش‌شانس‌تر هم وجود داشته باشد. موسيقي خوب چيزي فراتر از يك تاثيرگذاري ساده روي فيلم است. موسيقي خوب در فيلم با احساسات ما و خاطره‌اي كه از هر فيلم داريم پيوند مي‌خورد.
7فاز:
نيل پاتريک هريس: امشب قرارست بهترين و سفيدترين، ببخشيد... درخشان‌ترين شب هاليوود باشد.
جي‌‌کي سيمونس: اگر به اندازه کافي خوش‌شانس هستيد که پدر يا مادرتان هنوز در قيد حيات هستند، پس به آن‌ها زنگ بزنيد. اي‌ميل، نزنيد، تکست ندهيد. زنگ بزنيد. تا زماني که مي خواهند با شما حرف بزنند به آن‌ها گوش کنيد.
نيل پاتريک هريس: (شوخي با ريس ويترسپون) اجراکننده بعدي ما به قدري دوست‌داشتني ست که مي‌توانيد با يک قاشق او را بخوريد.
نيل پاتريک هريس: تک‌تيرانداز آمريکايي داستان زندگي سربازي‌ست که 160 نفر را کشته است، يا آنطور که هاروي وينستين مي گويد داستان يک صبح آرام.
ميلنا کانونرو: ازت ممنونم، وس (اندرسون). تو الهام‌بخش بزرگي براي من بودي. تو يک بازيگر بزرگ و موسيقي‌دان بزرگ هستي و روي همه ما تاثير گذاشتي. اگر بخاطر تو نبود هرگز نمي‌توانستم موفق به انجام اين کار شوم.
پاول پاوليکوفسکي (آيدا): ما فيلمي درباره نياز به سکوت و کناره‌گيري ساختيم... و حالا اينجا ايستاديم، در مرکز هيجان و شلوغي. زندگي پر از غافلگيري‌ست.
نيل پاتريک هريس: (شوخي با جيسون بيتمن) او سازگارترين پسرکوچولوي ستاره حاضر در سالن است...خانم‌ها و آقايان لطفا تشويق کنيد، جيسون بيتمن.
شوخي غيرموفقيت‌آميز مت کيرکبي: من به شخصه براي اين خوشحالم که حالا مي توانم يک دونات مجاني بخورم. {سکوت کامل} بهتر نيست بچسبيم به فيلمنامه؟
پاتريشيا آرکت: من رو به تمام زناني که مادر مي‌شوند، تمام شهروندان و ماليات‌دهندگان مي گويم حالا وقت آن است که همگي از تساوي دستمزد برخوردار باشيم، يکبار براي هميشه. و يکبار براي هميشه تمام زنان ايالات متحده هم از حقوقي يکسان برخوردار باشند!
نيل پاتريک هريس: {پيش از اعلام اسامي نامزدهاي بهترين فيلم انيميشن} اگر شما به همراه سازندگان فيلم لگو در مهماني اکادمي اواردز حضور داريد، حالا وقت خوبي‌ست که حواسشان را پرت کنيد.
دواين جانسون: يادم‌ست که هنگام تماشاي لحظات پاياني شيرشاه، اشک را از روي چشمانم پاک مي‌کردم.
شريل بون آيزاک: امشب اينجا هستيم تا ياد داستان‌سرايان را گرامي بداريم...شما مي‌توانيد صداي خود را بدون هيچ ترسي از تهاجم‌هاي شخصي يا حرفه‌اي به گوش همه مردم دنيا برسانيد. ما قدردان شهامت فيلم‌سازاني هستيم که صداي خود را به آنسوي مرزها و محدوديت‌ها مي فرستند.
مريل استريپ: زندگي ما از اين فيلم‌ها تاثير مي گيرد، آن‌ها باعث شدند که بخنديم، فکر کنيم و گاهي هم اشک بريزيم. آن‌ها قسمتي از روح و جان ما را با دنيا سهيم شدند. همه ما دلتنگ آنان خواهيم شد، همان‌طور که دوري از يک دوست قديمي دلتنگ و ناراحت‌مان مي‌کند.
تام کراس: {درباره ويپلش} مي‌خواهم از مردي تشکر کنم که اگرچه هيچ‌وقت صندلي را به سوي من پرتاپ نکرد اما هميشه هل‌ام مي‌داد تا بهتر و بهتر شوم: ديمين چزل، هنر تو زندگي من را عوض کرد.
لارا پويترا: ما اينجا تنها نيستيم، اين کار به همت همه سازمان‌هاي بزرگي که کمک‌رسان بودند ممکن شد. چيزي که ادوارد اسنودن افشا کرد نه تنها يک تهديد براي حريم شخصي افراد که براي دموکراسي‌ست، جرياني که از طريق آن مهم‌ترين تصميماتي که بر روي زندگي ما اثر مي‌گذارند گرفته مي‌شود. ازت ممنونيم ادوارد اسنودن. من اين جايزه را با گلن گرينوالد و ديگر روزنامه‌نگاراني که حقيقت‌گويي را گسترش مي‌دهند تقسيم مي‌کنم.
نيل پاتريک هريس: {شوخي با ادوارد اسنودن} شخصيت اصلي سيتيزن فور، ادوارد اسنودن، به جرم خيانت به کشور در اين‌جا حضور ندارد.
نيل پاتريک هريس: بنديکت کامبربچ نه تنها يک بازيگر خوش نام در اين عرصه محسوب مي‌شود، بلکه جوابي‌ست که شما در مقابل چگونگي تلفظ صحيح بن افلک از جان تراولتا مي‌شنويد.
کامن و جان لجند: {درباره سلما و ترانه "شکوه"} جان و من به تازگي اين ترانه را روي همان پلي که مارتين لوتر کينگ روي آن قدم زده اجرا کرديم. حالا اين پل فارغ از تفاوت‌هاي نژادي، جنسيتي، اجتماعي و گرايش‌هاي جنسي متعلق به همه مردم است. اين پل بر پايه اميدواري ساخته شد و با قدرت همدلي و دلسوزي پابرجا ماند. (کامن)
ما اين فيلم را درباره سلسله وقايعي که 50 سال پيش اتفاق افتادند نوشتيم اما معتقديم که سلما مربوط به زمان حال است. ما در کشوري به شدت محبوس‌شده زندگي مي‌کنيم، امروز تعداد زندانيان سياهپوستي که در زندان‌هاي آمريکا به سر مي‌برند از سال 1850 خيلي بيشتر است. (جان لجند)
جولي اندروز: برايم باورکردني نيست که از زمان ساخت اين فيلم (آواي موسيقي) پنجاه سال گذشته است. مثل يک چشم بر هم زدن بود. ما همگي احساس خوشبختي مي‌کنيم و تا جايي که به من مربوط است نمي‌توانم تصور کنم دختري از اين خوش‌شانس‌تر هم وجود داشته باشد. موسيقي خوب چيزي فراتر از يک تاثيرگذاري ساده روي فيلم است. موسيقي خوب در فيلم با احساسات ما و خاطره‌اي که از هر فيلم داريم پيوند مي‌خورد.
گراهام مور: من وقتي 16 سالم بود اقدام به خودکشي کردم، چراکه فکر مي‌کردم با بقيه فرق دارم و به دنياي آن‌ها تعلق ندارم. حالا اينجا ايستاده‌ام، مي‌خواهم اين لحظه را به همه بچه‌هايي تقديم کنم که احساس عجيب يا متفاوت بودن دارند. عجيب و متفاوت بمانيد.
الخاندرو گونزالز ايناريتو: امشب من شرت واقعي مايکل کيتون را پوشيده‌ام. اين ديوانه‌وار است: صحبت کردن درباره آن عوضي درون‌مان که منيت نام دارد. او عاشق رقابت است، چراکه براي برنده شدن، يک نفر بايد بازنده شود. اما پارادوکس ماجرا در اين است که هنر واقعي و بيان شخصي واقعي را نمي‌توان با چيز ديگري مقايسه کرد يا به آن برچسب زد يا آن را شکست داد، چراکه آن‌ها وجود دارند، و کارهاي ما هم تنها با گذشت زمان مورد قضاوت قرار مي‌گيرند.
ادي ردمين: من کاملا خبر دارم که تا چه اندازه مرد خوش‌شانسي هستم. اين جايزه را تقديم همه کساني مي‌کنم که با اي‌ال‌اس درحال مبارزه‌اند. اين جايزه متعلق به يک خانواده استثنايي‌ست و من به آن‌ها قول مي‌دهم که از آن مواظبت خواهم کرد و قول مي‌دهم که بر اين اعتقاد استوار بمانم.
جوليان مور: جايي شنيدم که مي‌گويند برنده شدن جايزه اسکار پنج سال عمر آدم را بيشتر مي‌کند. اگر چنين چيزي حقيقت داشته باشد پس از اعضاي آکادمي بابت اين جايزه تشکر مي‌کنم، چون شوهرم از من جوان‌ترست.
الخاندرو گونزالز ايناريتو: شايد سال بعد دولت بخواهد قوانين مربوط به مهاجرت را براي آکادمي تصويب کند. دو مکزيکي در يک رديف اتفاق مشکوکي‌ست. {شوخي با مهاجرت مکزيکي‌ها به آمريکا} اميدوارم که با‌ آنها هم با همان احترامي که متوجه مهاجران سال‌هاي گذشته بود برخورد شود؛ همان کساني که اين جامعه خارق العاده مهاجران را برپا کردند.
الخاندرو گونزالز ايناريتو: {پشت صحنه مراسم} ترس نقش يک کاندوم را در زندگي دارد. به شما اجازه نمي‌دهد که زياد از چيزهاي مختلف لذت ببريد.
ويسنا فولادي
نظرات
پرهام دوشنبه 4 اسفند 1393 جولي اندروز: برايم باوركردني نيست كه از زمان ساخت اين فيلم (آواي موسيقي) پنجاه سال گذشته است. مثل يك چشم بر هم زدن بود. ما همگي احساس خوشبختي مي‌كنيم و تا جايي كه به من مربوط است نمي‌توانم تصور كنم دختري از اين خوش‌شانس‌تر هم وجود داشته باشد. موسيقي خوب چيزي فراتر از يك تاثيرگذاري ساده روي فيلم است. موسيقي خوب در فيلم با احساسات ما و خاطره‌اي كه از هر فيلم داريم پيوند مي‌خورد...آخخخخخ , حرف حساب از دهن يک بازيگر قديمي.
3 1
پاسخ

پونه دوشنبه 4 اسفند 1393 چه جملات خوبي ، بهترينش هم براي آقاي ايناريتو است که توي دفترچه ام يادداشتش کردم : الخاندرو گونزالز ايناريتو: {پشت صحنه مراسم} ترس نقش يك كاندوم را در زندگي دارد. به شما اجازه نمي‌دهد كه زياد از چيزهاي مختلف لذت ببريد.
3 2
پاسخ

اميرعلي سه شنبه 5 اسفند 1393 ايناريتوي لعنتي...
2 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبطاستفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز