کامیک کان 2015: گزارش پنل «چهار شگفت‌انگیز»

جيمي بل درباره كاراكترش مي‌گويد: "بن گريم مي‌تواند در وجود هر كودكي در هر شهر آمريكايي تجلي يابد. او يك رفيق دارد، ريد ريچاردز، و زماني كه او را ملاقات مي‌كنيد كمي بي‌هدف و راه‌گم‌كرده است. سپس به بهترين نوع يك ابرقهرمان تبديل مي‌شود: كسي كه از رفيق‌اش مراقبت مي‌كند.او ماهيچه اصلي گروه است و من او را به عنوان قلب تپنده گروه مي‌شناسم."

امپاير: به تمام شايعات مبني بر عدم حضور جاش ترنک در تيم چهارشگفت‌انگيز بي‌اعتنا باشيد: او براي حضور در مراسم کاميک کان2015 در بهترين شرايط به سر مي‌برد. دستيار فيلمنامه‌نويس/تهيه‌کننده سايمون کينبرگ و گروه بازيگران فيلم، مايلز تلر (ريد ريچاردز/ آقاي شگفت‌انگيز)، مايکل بي جوردن (جاني استورم/ شعله انساني)، کيت مارا (سوزان استورم/ زن نامرئي)، جيمي بل (بن گريم/ چيز) و توبي کبل (ويکتور دوماشف/ دکتر دوم) درکنار کارگردان مي‌نشينند.
ترنک مراسم را اينگونه شروع مي‌کند: "من از زمان کودکي‌ام چهار شگفت‌انگيز را دوست داشتم. زماني که Chronicle را ساختيم مايل بودم که با همين موضوع بار ديگر از مسيري متفاوت سرو کله بزنم. مي‌خواستم که سويه‌اي از اين کاراکترها را کشف کنم که تا به حال پيش از اين ديده نشده بود. يعني داستاني بيش از پيش دراماتيک و کاراکتر محور." سايمون کينبرگ فيلمنامه‌نويس ادامه مي‌دهد: "فيلمي بيشتر علمي تا علمي-تخيلي."
براي فهم بيشتر صحبت او از حاضرين با تازه‌ترين تريلر چهارشگفت‌انگيز پذيرايي شد. با نمايش قسمت‌هايي از داستان اصلي که ريد ريچاردز جوان را نشان مي‌دهد تماشاگران با چيزي که پيش از اين هيچ‌گاه نديده بودند مواجه مي‌شوند. کاراکتر آقاي شگفت‌انگيز تلر مي‌گويد: "او از همه آن‌ها قدرتمندتر است، اما از مجموع آن‌ها نه. مي‌بينيد، بچه‌ها؟ همه چيز درباره کار تيمي است. نه صرفا ترکاندن چيزهاي اطراف‌تان."
پس از آن مارا توضيح مي‌دهد که درواقع در نتيجه تمرکز سازندگان بر روي رابطه نزديک اين کاراکترها وارد جريان فيلم شده است: "ما در تلاش بوديم که اين ابرقهرمان‌ها را تا جاي ممکن در ارتباطي نزديک با يکديگر نشان دهيم. شما بايد بدانيد سو پيش از آن‌که همه اين قدرت‌ها را در اختيارش داشته باشد چه آدمي بوده است."
جيمي بل درباره کاراکترش مي‌گويد: "بن گريم مي‌تواند در وجود هر کودکي در هر شهر آمريکايي تجلي يابد. او يک رفيق دارد، ريد ريچاردز، و زماني که او را ملاقات مي‌کنيد کمي بي‌هدف و راه‌گم‌کرده است. سپس به بهترين نوع يک ابرقهرمان تبديل مي‌شود: کسي که از رفيق‌اش مراقبت مي‌کند.او ماهيچه اصلي گروه است و من او را به عنوان قلب تپنده گروه مي‌شناسم."
کبل درباره کاراکتر قهرمان شرور خود، دوم مي‌گويد: "شايد ريد ريچاردز کمي از او بهتر باشد، بنابراين او متکي به خودش است و مي‌خواهد ريچاردز را نابود کند." به نظر که منطقي مي‌آيد.
چهار شگفت‌انگيز 6ام آگوست روانه سينماها شد و شکست تجاري بدي خورد.

ويسنا فولادي
نظرات
نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط
استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز