15 فیلم ترسناک برگزیده هزاره سوم - بخش سیزدهم: Kill List (بن ویتلی)

فيلم شما را طلسم مي‌كند و تا پايان در موقعيت‌هايي كه آمادگي‌اش را نداريد قرار مي‌دهد. و بعد قطعات پازل را كنار هم مي‌گذاريد اما لحن ترساننده و طراحي صداي كابوس‌وار ويتلي تا ساعت‌ها، روزها و هفته‌ها و حتي تا آخر عمر همراه شماست.

ايندي واير: هرچندگاهي،فيلمي يقه‌ات را مي‌چسبد و خيال ول‌کردن هم ندارد. در پايان "فهرست کشتار"، احساس گيجي، سردرگمي و اينکه با کنار هم گذاشتن عناصر پازل درآخر به چه رسيديم را داشتيم اما انقدرها هم اهميت ندارد،اين فيلمي‌ست که بيشتر با حال‌و هوا و فرم خود جلو مي‌رود تا روايت داستاني، و چه حال‌و هوايي هم احضار مي‌کند! در دومين اثر انگليسي بن ويتلي همه‌چيز ناراحت‌کننده و فريادوار مي‌رسد، که حس شرير‌اش پيوندي به مرد حصيري، فيلم‌هاي قاتل حرفه‌اي، درام‌هاي خانوادگي انگليسي و فيلم‌هاي پر رمز و راز مي‌زند. حول يک ليست چند اسم، قهرمان(؟) ما با مردان شريري بايد مواجه شود که مقداري او را به وحشت‌ مي‌اندازد، اما در ادامه عنصر چندش‌آور داستان کم‌کم رشد مي‌کند و با مجموعه‌اي از اتفاقات دهشتناک در اوج خود شکوفا مي‌شود. اما بعد ديگر خيلي دير شده. فيلم شما را طلسم مي‌کند و تا پايان در موقعيت‌هايي که آمادگي‌اش را نداريد قرار مي‌دهد. و بعد قطعات پازل را کنار هم مي‌گذاريد اما لحن ترساننده و طراحي صداي کابوس‌وار ويتلي تا ساعت‌ها، روزها و هفته‌ها و حتي تا آخر عمر همراه شماست.

امين نور
نظرات
امين چهارشنبه 4 شهريور 1394 بنده کوچيک شما الان ساعت ?:?? نيمه شب ديدن اين فيلم را تمام کردم و واقعا مي تونم بگم هيچي نفهميدم !!!
2 2
پاسخ
stanislav پنجشنبه 28 دي 1396 نفهمي که نفهميدي

آراز چهارشنبه 4 شهريور 1394 خيلي فيلم عجيبيه ، با يه دعواي زن وشوهري شروع مي شه و هي مخوف و مخوف مخوفتر مي شه .
2 1
پاسخ

مصطفي يكشنبه 9 دي 1397 کير تو اين فيلم اقااااااااا هيچ کس نبينه خيلي تخماتيکيه
1 1
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبطاستفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز