فصل دوم سریال «فارگو» چگونه خواهد بود؟

بلامكوييست‌ها كه نقششان را كرستن دانست و جسي پلمنسِ بركينگ بد بازي مي‌كنند زوجي اهل سيو فالِ داكوتاي شمالي، آنچنان هم با هم جور نيستند. زن روياي رفتن به شهرهاي بزرگ و آرزوي تغيير زندگيش را دارد و اگرچه شوهرِ دستيارِ قصابش مي‌خواهد روياي كشف دوباره همسرش را محقق كند ولي نمي‌داند علاقه‌اش به اين كار را چطور نشان دهد.

اينترتينمنت ويکلي: فارگو درست مثل کاراگاه حقيقي، از فصل موفق اول فاصله مي‌گيرد تا داستان جديدي را دنبال کند. اينچنين مجموعه هاي تلويزيوني توانايي اين را دارند که روايت پيشينشان را کاملا پاک کنند و قصه ديگري را سر بگيرند. ده قسمت فصل دوم فارگو، همانطور که تهيه کننده سريال، وارن ليتل فيلد در مصاحبه‌اي با هاليوود ريپورتر فاش کرد، شامل جنگ قدرتي بين گروه هاي جنايتکار Midwest در 1979 است.
"فصل دوم بيشتر از هر چيزي درباره شرکت هاي بزرگ آمريکايي است. درباره تفاوت يک مغازه خانوادگي کوچک با والمارت است (فروشگاه زنجيره اي بزرگي در آمريکا)." ليتلفيلد فاش کرد که " فصل دوم درباره مافياي کانزاس است که مي خواهند به شکلي خشن جاي خانواده جنايتکارِ گرهارد را بگيرند. در مرکز اين حوادث زوج اد و پگي بلامکوييست هستند که به نحوي درگير جنگ دو گروه جنايتکار مي‌شوند."
بلامکوييست‌ها که نقششان را کرستن دانست و جسي پلمنسِ برکينگ بد بازي مي‌کنند زوجي اهل سيو فالِ داکوتاي شمالي، آنچنان هم با هم جور نيستند. زن روياي رفتن به شهرهاي بزرگ و آرزوي تغيير زندگيش را دارد و اگرچه شوهرِ دستيارِ قصابش مي‌خواهد روياي کشف دوباره همسرش را محقق کند ولي نمي‌داند علاقه‌اش به اين کار را چطور نشان دهد. پيدا شدن سر و کله دو خانواده مافياي در حال جنگ هم طبيعتا کمکي نمي‌کند، مخصوصا که خانواده جنايتکار ژان اسمارت يعني فلويد گرهارت احتمالا ردي از خون پشت سرش به جا خواهد گذاشت.
انتظار درام و طنزي تاريکتر را داشته باشيد. پاتريک ويلسون نقش لو سولورسون را بازي خواهد کرد که پليس گشتي‌اي سالم است و فقط چهار سال است که از ويتنام و خدمت در نيروي دريايي مرخص شده. مردي سربه زير و لايق و وفادار به همسرش بتسي و پدر ماليِ 4 ساله. تد دنسون نقش هنک لارسون، کلانتر راک کانتيِ مينسوتا را بازي مي‌کند، سرباز جنگ جهاني دوم سفت و سختي که تجسم شعري کابويي است. هنک پدر زن لو هم هست.
نيک آفرمن هم کارل ودر است، وکيل لورنِ مينسوتا. کارل که سرباز سابق جنگ کره بوده دائم الخمري است که صاحب شيوايي و بيان عالي يک کلاهبردار حرفه‌اي هم هست. برد گرت، کيران کالکين، جفري داناوان، بوکيم وودبيم هم ديگر بازيگران سريال اند.
قصه که در دوران پساويتنام مي‌گذرد، رجعت دوباره ريگان به مسند قدرت را هم به نمايش مي‌گذارد. نوا هالي که فصل يک را هم خودش ساخته بود براي بازسازي دوم از دنياي کوئن‌ها برگشته، آن هم با تاريخ نمايشي نزديک به اواخر سال.

زرتشت کاشفيان
نظرات
پوري يا جمعه 19 تير 1394 فصل اول رو که بنابر گفته بر طبق واقعيت بود، ايا اين فصل هم همچنان براساس واقعيته؟
پ.ن. زوج بازيگري فصل اول (دو شخصيت مرد داستان) قابل قياس با اين دوتا نيستن، بسيار بعيده که بتونن به همون زيبايي اجزا کنن.
کمي شبيه به اتفاقي که براي "کاراگاه حقيقي" افتاد، با اين تفاوت کالين بازيگري خوبيه و فاصله ي کمي با مک کاناهي و وودي داره.
0 1
پاسخ
کيمن شنبه 20 تير 1394 فصل اول هم بر اساس واقعت نبود. متني که در اول هر اپيزود نوشته ميشد اشاره اي بود بهشوخي اي که برادران کوئن با همين متن اول فيلم فارگو درست ميکنن. البته اتفاقاتي که شباهت خيلي کمي به داستان دارند توي مکان ها و زمان هاي متفاوتي در آمريکا افتاده اما برادران کوئن از حيله ي واقعي جلوه دادن داستان استفاده ميکنند تا بتونن هرچيزي رو به مخاطب بقبولونن و کاري کنن که داستان براي مخاطب عجيب و هيجان انگيز تر بشه.

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط
استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز