تازه‌ترین عکس‌های منتشر شده از "هشت نفرت‌انگیز" کوئنتین تارانتینو

بيست و يك سال از زمان بحث ماساژ پاي ساموئل ال.جكسون و جان تراولتا مي‌گذرد، اما او هنوز هم با استعدادترين‌ فرد براي بيان ديالوگ‌هاي تارانتينو است. جكسون فرسنگ‌‌ها با كاراكترش در "جنگوي رهاشده" فاصله دارد. ورن مامور سرسخت سابق اتحاديه است كه البته ميلي شديد به سخنراني دارد: "هيچ چيز شبيه حرف زدن با كلمات تارانتينو نيست. هميشه عاشق اين كار هستم."
اينترتينمنت ويکلي:
 
1. کرت راسل در نقش جان راث، شکارچي مزد بگير، تفنگ‌اش را که به قدر ريش انبوه‌اش قابل توجه است در هوا مي‌چرخاند. بهترست تا از خودش در برابر غريبه‌هايي مثل مارکيز ورنِ ساموئل ال جکسون محافظت کند.

2. کرت راسل و جنيفر جيسون لي پرده گوش ژنرال اسميترز (بروس درن) را آزار مي‌دهند. زماني که پاي اين کاراکترها وسط باشد ديگر خبري از سکوت و نزاکت نيست. راسل درباره کاراکترش مي‌گويد: "مرد من به شدت انفجاري و بزرگ است. مثل يک گاو وحشي است و همه فيلم هم به مغازه اجناس چيني مي‌ماند."

3. نگذاريد ظواهر شما را فريب بدهد. کاراکتر ديزي تنها به اندازه ماري گرفتار در تله خوشايند است. جنيفر جيسون لي در نقش اين زن ياغي در اين عکس مورد عنايت بادمجاني رنگ جان راث قرار گرفته است، کسي که با دستبندي آهنين تا زمان تحويل زن به دژخيم او را کنار خود نگه مي‌دارد. لي مي‌گويد: "من و کرت غيرعادي‌ترين زوج از زمان "چه کسي از ورجينايا وولف مي‌ترسد؟" هستيم."

4. بيست و يک سال از زمان بحث ماساژ پاي ساموئل ال.جکسون و جان تراولتا مي‌گذرد، اما او هنوز هم با استعدادترين‌ فرد براي بيان ديالوگ‌هاي تارانتينو است. جکسون فرسنگ‌‌ها با کاراکترش در "جنگوي رهاشده" فاصله دارد. ورن مامور سرسخت سابق اتحاديه است که البته ميلي شديد به سخنراني دارد: "هيچ چيز شبيه حرف زدن با کلمات تارانتينو نيست. هميشه عاشق اين کار هستم."

5. هشت نفرت‌انگيز و سگ‌هاي انباري از لحاظ ظاهري بي‌شباهت به يکديگر نيستند: هر دو درباره گروهي متشکل از افراد غيرقابل اعتماد و مسلح هستند که درجايي به همراه يکديگر گرفتار شده‌اند و هردو هم تيم راث و مايکل مدسن دارند. مدسن در نقش جو گيج (تصوير بالا) مي‌گويد: "اين را بايد از کوئنتين بپرسيد، اما فکر مي‌کنيم که نوعي نزديکي عامدانه نسبت به سگ‌هاي انباري وجود دارد. اينجا هيچ کس از هويت واقعي بقيه باخبر نيست، شبيه به يک مهماني بالماسکه."
 

6. چيدمان صحنه‌ فيلم تارانتينو به حس و حالي سرزنده و آزاد نزديک است و موسيقي هيچ‌گاه متوقف نمي‌شود. اکثريت در اين فيلم يکديگر را مي‌شناسند. تارانتينو در اين باره مي‌گويد: "بسياري از افراد اين گروه پيش از اين هم با من کار کرده‌اند. بنابراين مي‌دانند که فيلم‌هاي من چگونه عمل مي‌کنند و از ريتم و تکان‌ها و همه چيز آن باخبرند."

7. فيلم تا جايي که ممکن است صحنه‌هاي خارجي را در فضايي برفي و سوزدار نشان مي‌دهد. سرما عضو هميشه حاضر اين فيلم است. بازيگرها (مثل ساموئل ال.جکسون و داميان بيچير در تصوير پايين) هواي سرد را تنفس مي‌کنند و ابرهاي بخارآلودش را از سينه بيرون مي‌دهند. تارانتينو حتي فيلم "The Thing" کرت راسل را براي بازيگران‌اش به نمايش گذاشته تا به آنان بفهماند چه چيزهايي باعث تولد يک فيلم خوب زير صفر درجه مي‌شود. راسل مي‌گويد: "The Thing کمي سردتر بود. اينجا هم هوا سرد اما غيرآزاردهنده بود. به علاوه اينکه من کت خز گرمي هم بر تن داشتم."

8. اصطبل تصوير پايين از ديگر صحنه‌هاي داخلي فيلم است، تعداد صحنه‌هاي اين چنيني در اين فيلم تارانتينو از هميشه بيشتر است. براي فيلمبرداري آن از دوربين‌هاي اولترا پاناويژن 70 استفاده کردند که از زمان فيلم‌هاي حماسي مثل بن هور و دنياي ديوانه، ديوانه ديوانه، ديوانه مورد انتخاب کارگردانان قرار نگرفته بود. تارانتينو در اين باره مي‌گويد: "اين پروژه‌اي متواضعانه است که بدون تواضع ساخته شده."

9. مزرعه کلرادو که داستان فيلم در آن‌ مي‌گذرد مکاني بوده است که دوست و همکار "رومانس واقعي" تارانتينو، توني اسکات فقيد از آن استفاده کرده بود. تارانتينو در اين باره توضيح مي‌دهد: "اين مزرعه با وجود کوه‌ها و ديگر مناظرش بسيار چشم‌نواز بود و پيش از اين هيچ‌گاه در يک فيلم به کار گرفته نشده بود، توني چندتايي از تبليغات ماربورو را در طي چندسال در اين محل فيلمبرداري کرده بود. به شکلي عجيب مثل اين بود که توني از آن بالا ما را به سمت اين لوکيشن هدايت کرد، او با مالکين اين مزرعه رفتار خيلي خوبي داشت و آن‌ها به قدري او را دوست داشتند که خودشان زمينه را مهيا ساختند تا گروه فيلمبرداري به آن‌جا سفر کند."

10. تيم راث در نقش اوزوالدو موبري، کسي که ادعا مي‌کند مامور اعدام جديد محلي است با والتون گوگينز در نقش کريس منيکس که ادعاي کلانتر بودن دارد روبه‌رو مي‌شود. گوگينز مي‌گويد: "فيلم واقعا به عنوان يک تئاتر معرفي مي‌شود. بيشتر زمان آن در يک اتاق مي‌گذرد و مثل اين است که با هربار شنيدن صداي "حرکت" پرده‌ نمايش هم بالا مي‌رود."
ويسنا فولادي
نظرات
کينگ روبرت دوشنبه 15 تير 1394 مايکل مدسن واسه تارانتينو يه جورايي جو پشي اسکورسيزيه.. يه فيلم توتال چت ديگه تو راهه اينجور که بوش مياد، چه بهتر..
3 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز