آیا مرگ جان اسنو واقعی است؟ / جرج آر.آر مارتین به همراه خالقین «بازی تاج و تخت» از مرگ جان اسنو می‌گویند

يكي از تئوري‌هاي قديمي درميان هواداران اين است كه شايد اسنو تنها لحظاتي قبل از مرگ به درون جسم گرگ اسرارآميزش، گوست نقل مكان كرده باشد {اين اتفاق از جان اسنو يك "وارگ" خواهد ساخت، درست شبيه به برادر كوچكش برندون استارك. وارگ‌ها توانايي نفوذ به كالبد حيوانات را دارند. م} و روح خود را در دنياي فيزيكي علي‌رغم نابودي تن‌اش نجات داده باشد.

اينترتينمنت ويکلي: آيا جان اسنو واقعا مرده است؟ بستگي دارد به کدام نسخه از تاريخ وستروس رجوع کنيد. در اپيزود نهايي فصل پنجم بازي تاج و تخت و در بخش آخر کتاب "رقصي با اژدهايان" که در سال 2011 منتشر شد اسنو ظاهرا به دست هم‌قطارانش در قلعه سياه کشته مي‌شود. برادران "نايتز واچ" اسنو را براي دوستي با وحشي‌ها عليه دشمن ماوراء‌الطبيعي مشترکشان مجازات کردند. دن وايس تهيه‌کننده در مصاحبه با اينترتينمنت ويکلي اينگونه از مرگ جان اسنو صحبت مي‌کند: "مرگ، مرگ است. اميدوار بوديم که پس از تماشاي اين صحنه و با توجه به شکل فيلمبرداري آن جواب چنين سوالي در ذهن مخاطب خالي از ابهام باشد. پس از اتمام صحنه بايد واضح باشد که چه اتفاقي افتاده. چنين چيزي از آن نوع صحنه‌ها نيست که سوالي مثل "نفهميدم، چه اتفاقي افتاد؟" در ذهن ايجاد کند."
با اين حال جورج آر.آر مارتين در طي مصاحبه‌اي در سال 2011 در پاسخ به اينکه در منظومه او چه اتفاقي مي‌افتد به شکل ديگري جواب مي‌‌دهد: "اوه، شما فکر مي‌کنيد که او مرده است، مگر نه؟ خوانندگان من بايد بهتر از آن باشند که هرچيزي را به عنوان حقيقت قبول کنند."
با اين حال تنها چند ماه پيش، با مطرح شدن دوباره اين سوال، مارتين اينگونه جواب مي‌دهد: "اگر تنها يک چيز باشد که به طور قطع درباره دنياي يخ و آتش بدانيم اين است که مرگ در آن لزوما هميشگي نيست."
يکي از تئوري‌هاي قديمي درميان هواداران اين است که شايد اسنو تنها لحظاتي قبل از مرگ به درون جسم گرگ اسرارآميزش، گوست نقل مکان کرده باشد {اين اتفاق از جان اسنو يک "وارگ" خواهد ساخت، درست شبيه به برادر کوچکش برندون استارک. وارگ‌ها توانايي نفوذ به کالبد حيوانات را دارند. م} و روح خود را در دنياي فيزيکي علي‌رغم نابودي تن‌اش نجات داده باشد. تئوري ديگري مي‌گويد که مليساندرا ساحره مي‌تواند اسنو را با همان روشي که توروس (يکي ديگر از خدمتگذاران خداي روشنايي)، بريک داندريون را در فصل سوم و در کتاب‌ها دوباره به زندگي بازگرداند احيا کند (مليساندرا در اپيزود آخر درست به موقع به قلعه سياه بازمي‌گردد و اين چنين احتمال به وقوع پيوستن چنين اتفاقي را تقويت مي‌کند). جواب قطعي اين سوال‌ها شايد تا انتشار کتاب بعدي مارتين، "بادهاي زمستاني" يا تا شروع پخش فصل ششم مشخص نشود.
وقتي از مارتين درباره بزرگترين "اشتباه" جان پرسيدم با حالتي متفکرانه اينگونه جواب‌ داد: "مگر اشتباهي هم مرتکب شد؟ فکر کنم با اين نگاه تصميمات او اشتباه محسوب مي‌شوند که جان را در مسير از دست دادن رهبري‌‌اش قرار داد. با اين حال چنين تصميماتي در راستاي حفاظت از مملکت و مقابله با تهديد وايت واکرها ضروري و هوشمندانه بودند. من شاگرد بزرگ تاريخ هستم، و در سراسر تاريخ هميشه اين سوال وجود دارد که تصميم درست چيست؟ شما با درکي درست به يک نبرد شکست‌خورده نگاه مي‌کنيد و مي‌گوييد اعضاي ارتش مغلوب را گروهي احمق تشکيل مي‌دادند. آيا ناپلئون براي همه جنگ‌هايي که در آن پيروز شد يک نابغه بود؟ يا يک احمق براي شکست در واترلو؟ بخشي از من درحال واکنش نشان دادن به گذشته است. وقتي که شما فرمانده ارشد ديدبان شب يا پادشاه انگلستان هستيد حکمراني کار دشواري است. اين‌ها تصميمات سختي هستند که هرکدام عواقبي هم دارند. ما جان را در تقلا براي کنترل همه‌جانبه قلعه سياه و معامله با وحشي‌ها و تهديدات آن‌سوي ديوار و از طرف ديگر سرسي و دني را هم در قلمروهاي خود و در حال سر و کله زدن با تصميمات‌شان مي‌بينيم."
براي سريال شبکه اچ‌بي‌او و با توجه به لحن تهيه‌کنندگان در مصاحبه‌ها جان مرده است. هرينگتون در مصاحبه با ما تقريبا با قاطعيت از اين موضوع صحبت کرد. همچنين دن وايس اشاره مي‌کند که در جريان ساخت يک سريال يا فيلم، با رسيدن به بخش آخر کتاب "رقصي با اژدهايان" مقاومت دربرابر ابهام سرسام‌آور کتاب مارتين بسيار مشکل است. سازنده سريال بايد درنهايت به هر طريق به سرنوشت کاراکترها تن دهد: "در کتاب شما قادر به ايجاد اين تاريکي و ابهام هستيد. در سريال همه مخاطبان چيزها را آنطور که هست مي‌بينند. قانوني وجود دارد که مي‌گويد "اگر بدن بي‌جان طرف را نديديد پس او واقعا نمرده." بگذاريد صحنه بريدن سر ند استارک را مثال بزنم، در آن صحنه ما يک آبشار خون مانتي پايتون‌وار نياز نداشتيم، اما لازم بود که ورود تيغه شمشير به گردن او را داشته باشيم و سپس صحنه را زماني که تيغه در ميان گردن او قرار دارد کات بدهيم، طولاني‌ترين بحث ما مربوط به اين صحنه بود، دو ساعت مذاکره درباره اينکه در فريم شش کات بزنيم يا فريم هفت يا فريم هشت. و همه صحبت در اين مسير بود که در نهايت مرگ ند بايد خالي از هرگونه ابهام نمايش داده مي‌شد. يادم است کتاب را بارها مي‌خواندم و عقب و جلو مي‌کردم و از خودم مي‌پرسيدم که آيا چيزي را از قلم انداخته‌ام؟ آيا کسي براي اجراي مجازات جايگزين ند شده بود؟ ميزاني از ابهام در اين قسمت از کتاب وجود دارد چراکه شما هيچ نوع توصيف سرراست استارک‌واري از اين صحنه نداريد. در کتاب شما مي‌تواند به شکلي اطراف موضوع مانور دهيد که ايجاد ابهام کند و شما در هر صورت ملزم به اين هستيد که اين ميزان از ابهام را به تصوير هم منتقل کنيد."
اگر جان در کتاب‌ها زنده باشد و به کلي از سريال خارج شده باشد در هر حال اين اولين باري نخواهد بود که سريال از رستاخيز يکي از کاراکترهايش بدون توجه به اتفاقي که در کتاب‌ها مي‌افتد صرف‌نظر مي‌کند. در کتاب‌هاي مارتين کتلين استارک در پي انتقام خود در شمايل "بانوي سنگدل" زنده مي‌شود و با اين وجود به نظر نمي‌آيد که اين قسمت در برنامه آينده سريال جايي داشته باشد. رهبر وحشي‌ها، منس ريدر هم به وضوح در اپيزود اول اين فصل زنده‌زنده سوزانده شد و اين در حالي است که در کتاب‌ها او درواقع به کمک جادوي مليساندرا نجات يافته و بعدها در دربار بولتون‌ها در وينترفل ظاهر مي‌شود.
اما درباره جان در سريال... شوخي مي‌کنيد؟ آيا او واقعا مرده است؟ وايس به گمانم مدتي پيش از شروع فصل بود که در يکي از مصاحبه‌هايش گفت: "مي‌خواهيد چه کار کنيد؟ کيت مرد خوش‌چهره‌اي است. بسيار بازيگر دوست‌داشتني‌ و بااستعدادي است و کار کردن با او آسان است. روز فيلمبرداري چنين صحنه‌اي تلخ و ناراحت‌کننده خواهد بود."

ويسنا فولادي
نظرات
فايزه شنبه 30 خرداد 1394 جرج يه جايي گفت ، کجاي اين که همه مردان بايد بميرندو نمي فهميد؟
درسته ،لذت اينکه بعد 5 سال ما هنوزم دنباله روي اين سريال هستيم اينه که با جرات تمام،کارکتراشو حذف ميکنه. بدونه اينکه ترس از دست دادن بيننده رو داشته باشه.
نظر من به شخصه اينه کسايي که شخصيت جان و دوست دارن،واسه اينه که از فصل اول اين شخصيت روش کار شده،بزرگ شده براي يک هدفي.يک هدف والاتر از لرد کامندر.
ولي با مرگ الانش انگار همه چي بيهوذه بوده،انگار وقتي داري سريالو از اول ميبيني،با خودت ميگي که چي؟چرا انقد مسخره دارن روي جان کار ميکنن
جان بايد کشته ميشد ولي نه الان تو اين برهه از سريال
در هر صورت به نظر من کارکتر جان اسنو بايد برگرده،برگشتن اين کارکتر حياتيه،يک نقطه عطف سريال،يادمون نره اسم کتاب نغمه آتش و يخ

45 2
پاسخ

amir شنبه 30 خرداد 1394 بسه ديگه بسه. جان مرد تموم شد الان فقط دو نفر برام موندن واريس و تيريون
9 26
پاسخ
محمد پنجشنبه 4 تير 1394 من فک کنم يه وايت واکر کشته زنده بشه خدا کنه

mohamad شنبه 30 خرداد 1394 جان بايد ميمرد. يادمون نره اون ديالوگ رو که ايمون مي گفت پسر بچه رو بکش .جان برميخيزه ولي ديگه جان سابق نخواهد بود . اون جان ناجي وستروس خواهد بود نه نگهبان شب.
37 5
پاسخ

هادي يكشنبه 31 خرداد 1394 من فيد سايت شما رو در فيدلي داشتم. ولي با اين اسپويل هايي که جديدا داريد انجام ميديد پاکتون کردم. آخه کي تو تيتر مطلب اسپويل مينويسه؟!! واقعا متاسفم براتون
2 15
پاسخ
تورج چهارشنبه 3 تير 1394 از پخش سريال 6 روز گذشته و مدتهاست که کتاب هم چاپ شده. شما ممکنه سال ديگه بخواي سريال رو ببيني. اسپويل زمانيه که مطلبي قبل از پخش يا در حالت سختگيرانه‌تر بلافاصله بعد از پخش گفته بشه.

امير دوشنبه 8 تير 1394 جان حتما برميگرده و به هيچ وجه دنريس نقش اصلي نيست و همونطور که روال داستان معلومه مارتين مي خواد آخر داستان رو کربلا بکنه و همه براي تصاحب تاج و تخت اخر داستان به پايتخت حمله بکنن و اول لنيستر ها مي ميرن بعد بولتون ها بعدش آريا و بعد سنسا و ثيان و بعد کتلين( وايت وارکر) ودر آخر هم وقتي که دنريس تغريبا تخت پادشاهي رو تصاحب کرده و مي خواد دستش به تخت برسه توسط جان يا کسي ديگه کشته مي شه. و اينطوري فقط جان مي مونه که همراه گرگش درحالي که از روي جنازه ها رد مي شه مي ره و روي تخت مي شينه و چشاشو ميبنده و يه نفس عميق ميکشه و داستان تموم ميشه.
البته باتوجه به مانور ها روي تريون(کوتوله) و رابطه اون با جان احتمال داره که اونم زنده بمونه.
8 16
پاسخ
بي نام سه شنبه 9 تير 1394 امر ديگه اي نداري
دانيال يكشنبه 28 تير 1394 بقيه يا ميگن فکر کنم يا ميگن دوست دارم اينجور بشه يه جور با اطمينان ميگي يه لحظه فکر کردم يا تهيه کننده فيلم يا نويسنده داستاني.
vida پنجشنبه 5 شهريور 1394 تو بايد ميرفتي جاي مارتين!!والا!!منکه خوشم اومد ولي ببين اون ديوونه(منظورم مارتينه)چيکارميکنه..
ايگرت يكشنبه 23 اسفند 1394 تو هيچي نميدوني جان اسنو
unnamed پنجشنبه 27 اسفند 1394 يه پا مارتيني واسه خودت نه خوشم اومد خخخخ جنمشو داري

hamed چهارشنبه 10 تير 1394 دوستان يک نگاه به اين ويدئو بندازين ! آخراش !
http://www.rollingstone.com/tv/videos/george-r-r-martin-provides-epic-twist-to-gay-of-thrones-recap-show-20140617
0 0
پاسخ

آوا پنجشنبه 11 تير 1394 آقا يعني سانسا مرد؟
2 5
پاسخ
رضا يكشنبه 29 شهريور 1394 نه نمرده

حسين دوشنبه 22 تير 1394 يخ و آتش!
وايت واکر و اژدها!
چه چيزي ارتش مرده ها رو نابود ميکنه؟ آتش!
اژدها چي داره؟ آتش!
ازونجايي که با پايان سريال ارتش وايت واکر ها هم قاعدتا نابود ميشه اميدوارم توسط اژدهاهاي دنريس نابود نشه چون مسخره ميشه، بايد با جنگ خيلي بزرگ تو مايه هاي ارباب حلقه هاي ? تموم شه
بلاخره همشون نابود ميشن هم موجودات شمال و هم کارکترهاي خوب فيلم فقط اميدوارم قابل پيش بيني نباشه آخرش
6 0
پاسخ

علي جمعه 2 مرداد 1394 اگه کيت فصل شش بازي نکنه منم ديگه نگا نميکنم. مسخره ها چرا بايد شخصيت ممتاز رو حذف کنن !!!
8 5
پاسخ
game of thrones چهارشنبه 7 مرداد 1394 I developed the series throne and I thank all the fans of the series and good luck in Iran, and I think John Snow described in chapters 6 and 7 there .... good luck
نوشين جمعه 1 آبان 1394 واقعن...انقد وابسته ي جان اسنو شده بوديم.يهو زرتي حذفش کنن؟

بابک سه شنبه 20 مرداد 1394 واقعا اگه کيت بميره من يکي که ديگه فصل شيش اين سريال رو نگاه نميکنم .
4 3
پاسخ
عارف سه شنبه 8 دي 1394 کيت مرد فيلمم باهاش مرد اگه کيت برگرده فيلمم باهاش زنده ميشه.البته نظر منه.ممنون

سرزو شنبه 24 مرداد 1394 دوستان نگران نباشيد، اين سريال پر از رمز و رازه
به نظر من جان برميگرده، چند دليل واسه اين کار هست... اگه يادتون باشه سم به اولي ميگه: نگران نباش، جان هميشه برمي گرده، وبه نظر من سم اينو داره به مخاطبان سريال ميگه...
البته استينس هم احتمال زنده بودنش زياده...چون نشون نداد مرگشو
10 1
پاسخ

نگين شنبه 24 مرداد 1394 دوستان عزيز کساني که تيزبينانه کتاب رو خونده باشن ميفهمن که جان بايد به احتمال 90 درصد برگرده... از همون جلد دوم معلومه که جان يک تارگرينه نه يک استارک. پسر خواهر مرده ي ند و پرنسي که دزديدش...هويتش رو مخفي کرد ند تا شاه نکشش.
اصيل از اولين انسان ها مثل يک استارک و اتشين مثل تارگرين. حتي گرگش هم چشماش قرمزه و پوستش سفيد.
مارتين تو پستي که براي وکيلش فرستاده بود اول ميخواست اريا و جان عاشق هم بشن و اخرش ذکر کرده بود غير مستقيم که جان استارک نيست ولي نگفته بود که کيه.
اميدوارم که جان برگرده.
9 1
پاسخ
mahdiar يكشنبه 10 آبان 1394 خداکنه

حميدرضا شنبه 31 مرداد 1394 فکر کنم جان اسنو يابه وايت واکر تبديل ميشه يا به احتمال زياد وارد بدن گرگ خود ميشه هيچي معلوم نيست.
1 1
پاسخ

فاطمه دوشنبه 2 شهريور 1394 من اصلا نميدونم داستان چيه و قضيه چيه چون اصلا سريالشو نديدم و داستانم نميدونم...
ولي اينو خيلي خوب ميدونم که جان اسنو بايد برگرده...
بابا لامصب کيت فوق العاده است...
4 2
پاسخ
جان يكشنبه 26 مهر 1394 تايتانيک کشتيه بود.

vida پنجشنبه 5 شهريور 1394 مرده شور مارتينو ببرن !اي خــــــــــدااااا !دومين بازيگر مرد محبوب سريال (يعني بعد از کوتوله) رو آخه اينجوري حذف ميکنن؟؟؟طبق کتاباي بعدي اين مارتين اسنو توي فصل 7 برميگرده( اگه خدا بخواد نزنه به سر مارتين ک بخواد کل بازيگراي حياتي رو محو کنه)
1 2
پاسخ

نگار جمعه 6 شهريور 1394 اگر جان اسنو مرده باشه، ديگه سريال برام آبکي و بي مزه است.. نميبينمش.
6 2
پاسخ

سجاد جمعه 20 شهريور 1394 https://m.youtube.com/watch?v=wp6kaiqzttk
بامزست.
0 0
پاسخ

نيما پنجشنبه 21 آبان 1394 نظريه هاي مرگ جان سنو؟
1.او مرده و درباره توسط ميرلساندر زنده ميشود
2.او توسط نظريه هايي که ميگن استارک ها وارگ هستن به درون حيوني ميروم (مثلا گوست)
3.او تبديل به وايت واکر ها ميشود و به انها ميپيوندد .اينجا خود دو نظريه درست ميشه يکي اينکه واقعا وايت واکر شده يکي هم اينکه به اونا نفوذ کرده تا از درونشون نابودشون کنه
4.بعضي ها ميگن که جان بچه الينا خواهر ند استارک و اريگار تارگارين است .بنابر اينکه اريگار الينا را دزدي و به اون تجاوز کرد و الينا از ند خواست تا اونو بچه خودش قبول کنه حالا اگه اينو قبول نداري الان برات اثباتش ميکنم:هرجاي فيلم از ند ميپرسن که مادر اسنو کيه جواب نميده و ميپيچونه ولي يه جا کاتلين از ميپرسه و ند ميگه :(جان همخون منه همينو بس) حالا اينو ول کنيد اينو چي ميگيد :(تو هيچي نميدوني جان اسنو) حالا در بعضي از سايت ها خارجي گفته که اسنو با کمک عمش (دنيس تارگارين)نايت واکر ها زو نابود ميکنن .حالا شما ميگين اين دو احتمالا با زنده بايد سر تخت پادشاهي جنگ کنن ولي دنيس با ذوب کردن تخت پادشاهي و ساخت شمشير هايي که ميشود نايت واکر ها را نابود کرد.
5.او هنوز زنده است ولي در فصل 6 ميميرد
6.و...........
خيلي نظرسه هست ولي اين اخريشه
7.اين همش قدرت نويسنده و موضوع رو باز گذاشته تا مردم همه فکر کنن ولي تا اخر سريال هيچ خبري از جان نميشه
    8.او مرده
ولي نظر من اينه که جان احتمال خيلي زياد زندست و طبق نظريه 4 همچي ختم به خير ميشه يا اينکه بنابر اين جمله:همه مردان بايد بميرن همه ميميرن و فقط استاد اعظم و واريس دو سه تا زن نقش هاي مهم مثل سانسا زنده ميمونن وبقيه ميميرن ولي خدا کنه حداقل تکليف جان اسنو تو فصل بعدي مشخص بشه و انقدر هم به حرف هاي بازيگرارن و کارگردان ها گوش نکنيد که ميگن مرده ميخوان انقدر بگن تا ما باورمون بشه که مردن و بعد يه دفه جان اسنو بياد .خيلي مرده هاي ديگه مثل داداش ند استارک که همون فصل اول مرد دوباره ميان ولي احتمالش که ولي تنها کاري که ميتونيم بکنيم اينکه تا 20 فروردين 95 صبر کنيم .
ببخشيد به خاطر طولاني شدن متن
اوووو راستي اينو يادم رفت مثل اينکه اين صحنه مرگ اسنو خواب براندون استارک (همون فلجه)
7 0
پاسخ
جان اسنووووووو سه شنبه 8 دي 1394 حوصله نداشتم بخونم ولي از تلاشت ممنونم

taha شنبه 30 آبان 1394 سلام
طبق بند 3نظريات بالا بخش دومش:(( فکر نکنم وايت واکر ها بهم خيانت کنن اگه هم بکنن چ فايده اي براي جان تارگريان داره حالا که وايت واکره ))
1 0
پاسخ

amir يكشنبه 22 آذر 1394 سلام
به نظر من مقبول ترين چيز در فصل ششم اينه که توسط مليساندا دوباره زنده بشه..يا اينکه عضوي از وايت واکر ها بشه که در اين صورت جان اسنو قبلي نيست و خودشم وايت واکر ميشه...ولي من گذينه اول رو مقبول تر ميدونم...و اگر هم مرد که ديگه از روي ساده بودن و نداشتن سياست خودشه
2 3
پاسخ

arash پنجشنبه 26 آذر 1394 اقا اگه جان اسنو بميره من يکي ديگه اين سريالو ادامه نميدم . که چي خب همش شخصيتاي محبوب سريال سلاخي ميشن. مسسسسسخره ها
4 2
پاسخ

amir دوشنبه 30 آذر 1394 در مورد جان فقط خدا کنه زنده بمونه حالا هر جوري که شده.چون فيلم بدون اون زياد قشنگ نيست شايدم بميره برن جاشو بگيره فقط فصل شش معلوم ميشه
1 1
پاسخ
سينا چهارشنبه 7 بهمن 1394 برندون که فلجه. چ غلطي ميخواد بکنه پسر رواني. اونجايي که جانو پيدا کرد پيشش نرفت فلح روان

amir دوشنبه 30 آذر 1394 در مورد جان فقط خدا کنه زنده بمونه حالا هر جوري که شده.چون فيلم بدون اون زياد قشنگ نيست شايدم بميره برن جاشو بگيره فقط فصل شش معلوم ميشه
3 0
پاسخ

amir يكشنبه 6 دي 1394 به احتمال زياد جان زنده ميمونه وقتي که همون زنه همون اتيشيه دستاي جانو ميزاره روسينش ميگه تو يه قدرت داري اما حبسش کردي به هر حال جان زنده ميشه.تو فکرش نرين
5 1
پاسخ

sam دوشنبه 7 دي 1394 سلام بچه ها،تا حدودي با نظر اين حاج نيما موافقم،،ولي جان اسنو ميره تو پوست گاست(گرگش)بعدش مليساندرا مياد که زتدش کنه اونم برميگرده تو جسم خودش و جان زنده ميشه!!!!اينو بهتون ميتونم قول بدم که جان زنده ميشه و به خاطر اينکه يه بار تو سريال تا مرز مردن رفت و خيليا همين الان اونو مرده رض ميکنن ديگه هيچوقت تو هيچ سکانسي نميميره و تا قسمت آخر سريال با جان هستيم،،نباشه ديگه سرياليم نيس،سازده هاشم خوب اينو ميدوننو فقط دارن فيلم بازي ميکنن ک مرده،،به سلامتي جان تارگرين!
6 1
پاسخ

سينا اسنو چهارشنبه 7 بهمن 1394 ارزو ميکنم اگه جان بميره وحشي ها انتقامشو بگيرن. ديوارو خراب کنن. وايت واکر رد شن. بيان همه رو بکشن. بولتون ها. لنيستر ها. تايرل و..... بعد از تلويزيون بيان بيرون. مارتين ديوسو بکشن
13 2
پاسخ
شبا چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 :)))))) اعصاب نداريااا
جان يكشنبه 12 دي 1395 ايولا موافقم لايك

لاله پنجشنبه 29 بهمن 1394 سلام.من از اول فيلم فکر ميکردم جام اسنو بايد نقش اول فيلم باشه ا. همون لحظه اي که بچه گرگ ها رو پيدا کردن و يکيش سهم جان شدو بعد رهبري وحشي ها و از بين بردن چند نفر از اسکلت ها،اگه واقعا مرده باشه من ديگه فصل ششمش رو پي گيري نميکنم.
ولي من هنوز اميد دارم مليساندرا اونو دوباره زنده کنه
4 -1
پاسخ

ايگرت يكشنبه 23 اسفند 1394 تو هيچي نميدوني جان اسنو ؟
5 0
پاسخ

اشکان سه شنبه 3 فروردين 1395 در کل فيلم مصخره اي شده من ديگه نگاش نمي کنم هر موقع جان برگشت به من خبر بديد
4 1
پاسخ

kasra سه شنبه 24 فروردين 1395 سلام،به نظره من جان زنده ميشه ولي اگ اون داداش فلجش بخواد جاشو بگيره چرته،ولي تريلر جديد نشون ميده که داداش جان سلامتيشو به دست مياره اگ دقت کنيد اون سرپاست يه سر به imdb بزنيد تريلر اونجاست ميبينيد ک سرپاست هودور هودور
1 1
پاسخ

hasan پنجشنبه 26 فروردين 1395 به نظرم اگه جان رو بکشند ديگه فيلم قابل ديدن نيست
0 1
پاسخ

محمدرضا شنبه 28 فروردين 1395 جان اسنو يک تاگريانه وقتي جنازشو ميخوان بسوزونن آتيش نميگيره .چون ند استارک بهش قول داده بود که درباره مادرش بهش بگه.به احتمال زياد مادرش تارگرين بوده.داداش جان اسنو هم سلامتي شو بدست مياره و يکي از دراگون هاي دنريس به اون ميرسه.جان اسنو
خودش مصاحبه کرده و گفته تو اين فصل نيستم ولي فصل بعد احتمالا بياد.
1 0
پاسخ

elenor دوشنبه 13 ارديبهشت 1395 جان اسنو آخر قسمت 2 فصل 6 زنده ميشه امروز قسمت 2 رو ديدم اخر سر چشماش باز شد خواستم اولين کسي باشم که اين خبرو اينجا منتشر ميکنه
1 1
پاسخ
وحيد جمعه 17 ارديبهشت 1395 جايزه رو بديدش، اولين نفره گه ميزنه تو سريال براي اونا که هنوز نديدند. عجباااا.

reza شنبه 22 ارديبهشت 1397 اين چ وضعشه من فقط اين فيلمو به خاطر جان ميديدم الان بخاطر کدوم کراکترش ببينم اون کوتوله يا اون کچل يا بخاطر رمزي اسنو
0 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط

استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز