دنیرو در نقش كلاهبردار وال‌استریت ظاهر شد/ مجرمی با 150 سال زندان

25ارديبهشت1396 0
تبديل شدن به يكي از منفورترين زوج‌هاي آمريكايي در فيلم تلويزيوني كه از شب پيش نمايش آن شروع شد، براي رابرت دنيرو و ميشل فايفر خيلي آسان نبود.

مهر: به نقل از ورايتي، اين بازيگران با عنوان برني مادوف و همسرش روت در سريال «جادوگر دروغ‌ها» در  سريال اچ بي‌او بازي ‌كرده‌اند. گروه سازنده اين فيلم در موزه مدرن هنر نيويورك براي استقبال از نمايش اين سريال گرد هم آمدند.

درست 6 سال پيش جيمز روزنتال تهيه كننده، كتابي به همين نام نوشته دايانا هنريكس را براي ساخت اين فيلم انتخاب كرد.

فايفر در اين زمينه گفت: پس از امضاي اين قرارداد خيلي ترديد داشتم. واقعا وقتي در ذهنم تصور مي‌كردم كه در نقش يك انسان حقيقي بازي كنم كه هنوز هم زنده‌است و در بسياري از آسيب‌ها و فقدان‌ها حضور داشته و بارها و بارها قرباني شده، خيلي سخت بود.

در عين حال وي گفت نمي‌خواست از رنج‌هايي كه روت برده بود تجليل كند. اين فيلم به كارگرداني بري لوينسون ساخته شد و فايفر اين امر را براي او روشن كرده بود.

وي در اين باره افزود: با هم خيلي درباره اين كه چقدر اهميت دارد كه بدانيم او و خانواده‌اش قرباني همه اين موارد بودند صحبت كرديم و من فكر مي‌كنم توانستيم در نهايت اين مساله را به خوبي دربياوريم.

دنيرو با برنامه ريزي توانست وقتي پيدا كند تا در نقش اين ميلياردر كلاهبردار ظاهر شود. وي در اين باره گفت: همه از وقتي ساخت فيلم شروع شد داشتند عجله مي‌كردند و در نهايت هم ما به خطر افتاديم.

اشاره‌ او به ميني سريالي با عنوان «مادوف» با بازي بلايت دانر و ريچارد دريفوس بود كه با همين موضوع در سال 2016 از شبكه اي‌بي‌سي پخش شد.

لوينستون هم گفت: ما داستان برايمان اهميت داشت و مي‌خواستيم آن را از زاويه‌اي ‌متفاوت بيان كنيم. به همين دليل من فكر مي‌كردم هرچند ديگران هم سراغ اين موضوع رفته‌اند اما ما بايد از جايگاه خودمان به روايت آن بپردازيم.

با اين حال رابرت دنيرو گفت هرگز موفق نشد تا كاملا شخصيتي را كه نقش او را بازي مي‌كرد درك كند.

وي گفت: هر كسي دليل خودش را داشت و او هم دليل خودش را. فكر نمي‌كنم هيچ وقت كسي بتواند او را درك كند. شايد او بخواهد كتابي بنويسد و توضيح دهد چه منطقي داشت، اما در هر سكانس من فقط كاري را كه برايم تعيين شده بود انجام مي‌دادم.

رابرت دنيرو براي بازي در اين پروژه با چهره‌اي متفاوت جلوي دوربين رفت و با موهايي ظاهر شد كه بخش جلوي آن طاس شده و از ته تراشيده شده بود تا شبيه اين كلاهبردار وال‌استريت كه 65 ميليارد دلار سر ديگران كلاه گذاشته و به 150 سال زندان محكوم شده، ظاهر شود.

اين چهارمين كار مشترك رابرت دنيرو با ميشل فايفر نامزد اسكار است. «خانواده» در سال 2013 ، «شب سال نو» در سال 2011 و «مسحور كننده» در سال 2007 ديگر فيلم‌هايي بوده‌اند كه اين دو در آنها در كنار هم ظاهر شده‌اند.

اين سريال را بري لوينسون كارگردان برنده اسكار كارگرداني كرده و هنك آزاريا، آلساندرو نيوولا، ليلي ريب و كريستن كانلي نيز ديگر بازيگران حاضر در آن هستند.

فيلمنامه اين سريال توسط جان برنهام شوارتز، سم بائوم و سم لوينسون نوشته شده‌است.

اين سريال از شنبه 20 ماه مي روي آنتن رفته است و داستان آن از سال 2010 شروع مي شود كه با مادوف در زندان مصاحبه مي‌شود و بعد داستان به سال 2008 باز مي‌گردد و مسيري را كه تا به آن روز طي شد تصوير مي‌كند.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط


عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز