یك ساعت گفتگوی جرج كلونی با فضانورد پیشكسوت و همسفر آرمسترانگ

09ارديبهشت1396 0
بازيگر و كارگردان مشهور هاليوودي در كنار باز آلدرين مهندس و فضانورد پيشكسوت آمريكايي روي صحنه رفت.

مهر: به نقل از هاليوود ريپورتر، در مراسمي كه در لندن برگزار شد شماري از چهره‌هاي مشهور جهان از  جمله جرج كلوني و باز آلدرين روي صحنه رفتند.

در اين مراسم كه در تيت مدرن لندن برگزار شد فضانورد قديمي آمريكايي با لباسي كه با آپولو 11 به فضا رفته بود در كنار جرج كلوني حاضر شد.

آلدرين كه با نيل آرمسترانگ در سفر سال 1969 به ماه رفته اكنون 87 ساله است.

اين مراسم از سوي يك شركت تجاري ترتيب داده شده بود اما كلوني از فرصت استفاده كرد و پيش از شروع مراسم يك ساعتي را به صورت خصوصي با اين چهره مشهور آمريكايي گذراند.

وي در هنگام اجراي برنامه نيز وقتي روي صحنه رفت از تجربه‌اش وقتي 8 سال داشت و شاهد روي ماه رفتن نخستين فضانوردان آمريكايي بود صحبت كرد. وي گفت وقتي از تلويزيون اين مراسم را نگاه مي‌كرد و ديد كه نيل و باز به عنوان نخستين انسان‌ها پا روي ماه گذاشتند بسيار هيجان‌زده بود. كلوني گفت برايش افتخار بزرگي است كه از نزديك با اين انسان تاريخ ساز روبه رو شده است.

در اين مراسم آلدرين نيز از تجربه‌اش از بودن در فضا سخن گفت و اين كه وقتي پايش را روي ماه مي‌گذاشت اصلا احساس ترس نداشت.

وي از كلوني براي بازي در فيلم «جاذبه» تجليل كرد و گفت بسيار خوشحال است كه با بازيگري كه بخشي از فيلم «جاذبه» بوده ديدار مي‌كند.

البته پاسخ كلوني نيز به اين فضانورد اين بود كه: البته احتمالا او به من حسودي هم مي‌كند زيرا من با ساندرا بولاك به اين سفر فضايي رفته بودم!

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط


عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز