فیلم‌برداری فیلم جدید مجید مجیدی در هند به پایان رسید

06ارديبهشت1396 0
آبان ماه سال گذشته مجيد مجيدي پيش‌توليد تازه‌ترين فيلمش را با عنوان «پشت ابرها» در هند آغاز كرد كه امروز بعد از گذشت چهارماه از كليد خوردن فيلم بالاخره فيلمبرداري آن به پايان رسيد.

آي سينما: آبان ماه سال گذشته مجيد مجيدي پيش‌توليد تازه‌ترين فيلمش را با عنوان «پشت ابرها» در هند آغاز كرد كه امروز بعد از گذشت چهارماه از كليد خوردن فيلم بالاخره فيلمبرداري آن به پايان رسيد. اين فيلم همكاري ديگري ميان مهران كاشاني فيلم‌نامه نويس و مجيدي است كه پيش از اين در «آواز گنجشك‌ها» تجربه موفقي را از سر گذرانده بودند.

به گزارش روابط عمومي فيلم «پشت ابرها،» فيلمبرداري آخرين ساخته مجيد مجيدي در دو شهر هند يعني بمبئي و جيپور به پايان رسيده است و مراحل فني فيلم در هند انجام خواهد شد. همچنين تدوين اين فيلم مدتي است كه در كشور هند توسط حسن حسندوست آغاز شده و از قرار معلوم تمام مراحل بعدي نيز در اين كشور انجام مي‌شود. همه عوامل فيلم به جز بخش تدوين و فيلم‌نامه هندي هستند.

فيلمنامه اين فيلم كه در ايران پروانه ساخت گرفته است توسط محمدرضا طالش مجيدي و مهرداد كاشاني نوشته شده و تهيه‌كنندگي اين اثر برعهده مجيد مجيدي و يك  شركت هندي است. فضاي «پشت ابرها» همان‌طور كه مجيدي در گفت‌وگوهايش به آن اشاره كرده در حال و هواي فيلم‌هاي قبلي او خواهد بود.

همزمان با برگزاري شصت‌و‌هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم برلين از اولين پوستر اين فيلم در بازار فيلم اروپا نيز رونمايي شد. خلاصه داستاني از اين فيلم منتشر نشده اما با توجه به پوستر آن به نظر مي‌رسد فيلم تازه مجيدي بازهم توجه خاصي به نوجوانان و جوانان دارد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبطعضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز