محمود كلاری: «بمبِ» پیمان معادی سخت و پر لوكیشن است/ فیلمی‌ درباره دوران موشك باران‌ها

04ارديبهشت1396 0
فيلمبردار «بمب» درباره فضاي اين فيلم و همچنين سختي هاي اين كار به كارگرداني پيمان معادي سخن گفت.

مهر: درباره فيلمبرداري فيلم «بمب» كه پيمان معادي كارگرداني آن را بر عهده دارد، گفت: احتمالا فيلمبرداري فيلم «بمب» را يك هفته تا 10 روز ديگر شروع مي‌كنيم.

وي درباره ويژگي هاي فيلمبرداري اين اثر عنوان كرد: اساسا فيلمبرداري اين كار، دشوار خواهد بود چون در دوران موشك باران تهران مي گذرد. بازسازي آن زمان دشوار است و طبيعتا ساخت و پرداخت اتفاقاتي هم كه در فيلم وجود دارد، سخت است.

اين مدير فيلمبرداري با اشاره به تعدد لوكيشن‌ها در «بمب» تصريح كرد: اين فيلم لوكيشن‌هاي زيادي دارد كه بخش زيادي در فضاي باز است و بخش زيادي هم به صورت دكور و بازسازي است.

كلاري درباره فيلمبرداري اين اثر عنوان كرد: قرار است كه فيلم را در بازه زماني 50 روز تا 2 ماه فيلمبرداري كنيم.

وي درباره همكاري خود با پيمان معادي در اين پروژه و ويژگي هاي اين اثر عنوان كرد: به نظرم «بمب» فيلم بسيار قابل توجهي خواهد شد چون به لحاظ فضا و حتي فيلمنامه، اثر خاصي است. فيلمنامه آن يكي از بهترين فيلمنامه هايي است كه من در سال هاي اخير خوانده ام و فكر مي كنم فيلم خوبي از آن ساخته مي شود. 

اين فيلمبردار پيشكسوت سينماي ايران با اشاره به سابقه پيمان معادي اظهار كرد: اگرچه ما در مقام كارگرداني فقط يك فيلم بلند از او ديده ايم اما معادي در مقام بازيگر با كارگرداناني از اصغر فرهادي گرفته تا مايكل بي همكاري داشته و در اين حوزه تجربه كسب كرده است و البته با هوشي كه او دارد فكر مي كنم در اين پروژه هم موفق خواهد شد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز