فروش امتیاز نمایش فیلم جدید لیام نیسون در برلیناله

27بهمن1395 0
فيلم جديدي كه با بازي ليام نيسون ساخته مي‌شود موفق شد تا در برليناله همه امتيازهاي نمايشش را براي مناطق مختلف جهان به فروش برساند.

به نقل از ورايتي، فيلم تريلر اكشن «پودر سخت» با بازي ليام نيسون تقريبا امتياز پخش خود را در همه  مناطق جهان فروخت و تنها امتياز نمايش آن در آمريكا در دست صحبت است.

اين فيلم كه در بازار فيلم برليناله امتيازهاي نمايشش را عرضه كرده بود براي 9 بازار از 12 بازار بزرگ منطقه‌اي دنيا خريدار پيدا كرد و قرارداد بست.

داستان «پودر سخت» در كوه‌هاي راكي مي‌گذرد و كمپاني سازنده آن «استوديو كانال» ضمن تامين همه بودجه ساخت آن اعلام كرده توزيع آن را در چهار بازار بريتانيا، فرانسه، آلمان و استراليا-نيوزيلند خودش انجام مي‌دهد.

ايتاليا، اسپانيا، آمريكاي لاتين، چين و اسكانديناوي از جمله بازارهاي بزرگي هستند كه در برليناله امتياز اين فيلم را خريداري كردند. بنلوكس، لهستان، اروپاي شرقي، يونان، خاورميانه، آفريقاي جنوبي، اندونزي و سنگاپور ديگر مناطقي هستند كه شاهد نمايش اين فيلم خواهند بود. در مورد ژاپن نيز مذاكرات در مرحله نهايي است.

در «پودر سخت» ليام نيسون در نقش راننده يك برف روب از جامعه كلرادو است كه با كشته شدن پسرش توسط اربابان پرقدرت محلي مواد مخدر زندگي‌اش به پايان مي‌رسد. داستان اين فيلم توسط فرانك بالدوين نوشته شده و هانس پيتر مولاند آن را كارگرداني مي‌كند. ساخت اين فيلم از ماه آينده در مناطق مختلف كانادا شروع مي شود.  

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز