فیلم‌های برتر سال در پایگاه داده اینترنتی فیلم‌ها

01دي1395 0
«جوخه انتحار» عنوان برترين فيلم پايگاه داده اينترنتي فيلم‌ها (IMDB) در سال 2016 را از آن خود كرد.

معيار انتخاب برترين فيلم‌هاي «IMDB» ميزان بازديد صفحه آن فيلم در وب‌سايت پايگاه داده اينترنتي فيلم‌ها است. بر اين اساس فيلم «كاپيتان آمريكا: جنگ داخلي» رده دوم برترين فيلم‌هاي سال 2016 را از آن خود كرد و فيلم‌هاي «بتمن عليه سوپرمن:‌ طلوع عدالت»، «دد پول» و «مردان ايكس: آپوكاليپس» رده‌هاي بعدي را به خود اختصاص دادند.

فيلم «كاپيتان آمريكا: جنگ داخلي» پرفروش‌ترين فيلم اين فهرست است كه سال گذشته در سراسر جهان به فروشي برابر با يك ميليارد و 150 ميليون دلار دست پيدا كرد.

در اين ميان فيلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad) عليرغم نقدهاي منفي در گيشه خوش درخشيد و در پايان فروش آن به 745 ميليون دلار رسيد. كمپاني برادران وارنر كار تبليغ براي اين اثر سينمايي را از يك سال پيش از اكران در نمايشگاه «كميك كان‌»‌ آغاز كرده بود. ويل اسميت و مارگو رابي در «جوخه انتحار»‌ بازي كرده‌اند.

بازي مارگو رابي در «جوخه انتحار»‌ تا اندازه‌اي با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد كه پس از پايان اكران فيلم كمپاني برادران وارنر اعلام كرد كه فيلم «سيرن‌هاي شهر گاتهام» را با بازي ديويد آير و بازي مارگو رابي (در نقش شخصيت خود در «جوخه انتحار») و ديگر شخصيت‌هاي منفي زن «دي‌سي كاميكس» خواهد ساخت.

فهرست 10 فيلم برتر «IMDB» در سال 2016 عبارتند از:

1 - «جوخه انتحار»

2 - «كاپيتان آمريكا: جنگ داخلي»

3 - «بتمن عليه سوپرمن: طلوع عدالت»

4 - «دد پول»

5 - «مردان ايكس: آپوكاليپس»

6 - «كتاب جنگل»

7 - «هفت دلاور»

8 - «شكارچيان روح»

9 - «واركرفت»

10 - «افسانه تارزان»

منبع: خبرآنلاين

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز