ستاره «بازی تاج و تخت» در «جنگ ستارگان»

29آبان1395 0
اميليا كلارك ستاره بريتانيايي كه با بازي در «بازي تاج و تخت‌» به شهرت رسيد، پا به دنياي «جنگ ستارگان» گذاشت.

به نقل از ورايتي در فيلم تازه‌اي برگرفته از داستان هان سولو در «جنگ ستارگان» آلدن ارنرايك نقش هان سولو و دونالد گلاور نقش دوست قاچاقچي او لاندو كالريسيان را بازي مي‌كنند.

كلارك كه در سريال «بازي تاج و تخت» نقش يكي از شخصيت‌هاي اصلي به نام دنريس تارگرين را بازي مي‌كند، در كنار ارنرايك و گلاور نقش‌هاي اصلي فيلم را بازي خواهند كرد.  

فيل لرد و كريس ميلر نويسندگان فيلمنامه و مديران توليد اجرايي آن از ماه اكتبر به اين سو براي انتخاب بازيگر زن اصلي هنرپيشگان بسياري را آزمودند. از چهره‌هايي كه براي گرفتن اين نقش آزموده شدند مي‌توان به تسا تامپسون بازيگر فيلم‌هاي «سلما»‌ و «كريد»، نايومي اسكات، زويي كراويتز و جسيكا هنويك اشاره كرد.

اين فيلم مستقل از دنباله «جنگ ستارگان» است و پيش از اكران «جنگ ستارگان: اميدي تازه» به سينما خواهد آمد. كار توليد فيلم از ژانويه 2017 و اكران آن از ماه مي سال 2018 آغاز مي‌شود.

بر اساس خبرهاي رسيده از صحنه فيلمبرداري «بازي تاج و تخت»، كار فيلمبرداري بيشتر بازيگران فيلم تا پايان سال جاري ميلادي به پايان مي‌رسد. بنابراين كار ساخت اين فيلم تداخلي با حضور كلارك در «بازي تاج و تخت» نخواهد داشت.

كلارك علاوه بر بازي در سريال تلويزيوني پرطرفدار «بازي تاج و تخت» در سينمايي‌هاي مشهوري چون «نابودگر: جنسيس» و «من پيش از تو» نيز بازي كرده است.

منبع : خبرآنلاين

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز