ركورد آنونس «دیو و دلبر» / 127.6 میلیون بازدید در 24 ساعت

26آبان1395 0
نخستين آنونس ديزني از فيلم «ديو و دلبر» نام خود را به عنوان پربازديدكننده‌ترين آنونس فيلم ثبت كرد.

به نقل از آسوشيتدپرس، آنونس فيلم «ديو و دلبر» كه بازسازي زنده از انيميشني به همين نام است در 24 ساعت، 127.6 ميليون بازديد داشت.

«ديو و دلبر» به كارگرداني بيل كاندون و با بازي اما واتسون ركورد فيلم «پنجاه طيف تاريك‌تر» را با 114 ميليون بازديدكننده شكست.

ركورد اين آنونس بازديد به طريق آنلاين و با استفاده از يوتيوب، فيس‌بوك، اينستاگرام و... را در برگرفته است. تنها در يوتيوب 9.8 ميليون بازديد و در فيس‌بوك 29 ميليون بار تماشا ثبت شد. صفحه خود اما واتسون كه اولين بار خبر بازي در اين فيلم را در آن به اشتراك گذاشت نيز  27 ميليون بازديدكننده داشت.

اولين تيزر «ديو و دلبر» كه در ماه مه پيش منتشر شد، در 24 ساعت اول 91.8 ميليون بار بازديد شده بود.

استفن چبوسكي و اوان اسپيلوتوپولوس نويسندگان فيملنامه اين فيلم هستند كه داستان شاهزاده‌اي را روايت مي‌كند كه جادو شده و در قالب يك ديو درآمده است و تنها عشقي واقعي مي‌تواند واقعيت وجودي او را دوباره ظاهر كند. دن استيونز بازيگر «دانتون ابي» در اين فيلم در نقش ديو ظاهر شده است. لوك اوانز و كوين كلاين ديگر بازيگران اين فيلم هستند. 

واتسون در بازسازي لايو اكشن انيميشن «ديو و دلبر» متعلق به كمپاني ديزني نقش دلبر را ايفا مي‌كند. او از دوران كودكي تمام آهنگ هاي اين فيلم را از حفظ بود. او درباره شخصيتش گفته بود: «خيلي خوشم مي‌آيد كه او دختري مبارز است كه تمام زندگي اش حول اين نمي چرخد كه با خوش تيپ ترين پسر دهكده ازدواج كند. دلبر مي‌خواهد بخواند، مي خواهد ماجراجويي كند و مي خواهد زن و انسان منحصر به فردي باشد. داستان او يكي از اولين داستان هايي بود كه خواندم، براي همين ايفاي نقشش خيلي جالب بود.»

اين فيلم 17 مارس 2017 روانه سينماها مي‌شود.

منبع: مهر

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز