زندگی آندریا بوچلی فیلم می‌شود/ آنتونیو باندراس قرارداد بست

24آبان1395 0
براي ساخت فيلمي كه بر مبناي زندگي آندريا بوچلي خواننده مشهور ايتاليايي ساخته مي‌شود آنتونيو باندراس جلوي دوربين مي‌رود.

به نقل از اسكرين ديلي، آنتونيو باندراس، توني سباستين و جوردي مولا با امضاي قرارداد به مجموع عوامل فيلمي پيوستند كه قرار است با تمركز بر زندگي آندريا بوچلي ساخته شود.

اين فيلم با عنوان «موسيقي سكوت» ساخته مي‌شود و مايكل رادفورد كارگردان آن خواهد بود. آنا پاويانو و مايكل رادفورد فيلمنامه اين فيلم را با همكاري خود بوچلي نوشته‌اند.

قرار است پيش‌توليد اين فيلم همين ماه در رم شروع شود.

در اين فيلم ترانه‌هايي كه بوچلي وقتي خيلي جوان بود سروده و هرگز منتشر نشده‌اند نيز مطرح مي‌شوند.

بوچلي در كتابي با عنوان «موسيقي سكوت» از داستان زندگي خودش در قالب يك رمان زندگينامه‌اي سخن گفته و اين رمان را به ياد اثري از استاد محبوبش آموس باردي ناميده است.

سباستين در اين فيلم در نقش آموس و باندراس در نقش ماسترو بازي مي‌كند و مولا نيز در نقش پدر آموس ظاهر مي‌شود. لوييزا رانير در نقش مادر بوچلي و انيو فانتاستيچيني در نقش عموي او بازي مي‌كنند.

در اين فيلم زندگي بوچلي از زماني كه اعجوبه‌اي جوان بود تا رشد او و تبديل شدنش به ستاره‌اي جهاني تصوير مي‌شود.

آندريا بوچلي خواننده نابيناي تنور اهل ايتاليا است. او از كودكي از تنبلي چشم رنج مي‌برد. آندريا در ? سالگي به دليل علاقه فراوان به موسيقي در آموزشگاهي به يادگيري پيانو پرداخت و هم‌زمان به اپرا روي آورد. او در كنار علاقه‌اش به موسيقي، ورزش را نيز دنبال مي‌كرد و طي بازي فوتبال در 12 سالگي با اصابت توپ به چشمش بينايي خود را به طور كامل از دست داد. با اين حال او هم به تحصيلاتش در رشته موسيقي و نوازندگي ادامه داد و هم در رشته حقوق دكتراي خود را دريافت كرد.

او كه اولين جايزه خود را در سال 1968 در 10 سالگي دريافت كرد، با اولين آلبوم حرفه‌اي خود برنده جايزه صفحه طلايي شد و در كنار دريافت جوايز متعدد اكنون از محبوب‌ترين خوانندگان جهان است.

منبع: مهر

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز