حسین محب اهری:پزشکان جوابم کرده‌اند/ به علت بیماری، در یک هفته 12 کیلو وزن کم کردم

12تير1395 0
در اين روزها اوضاع جسماني من به شدت به هم ريخته است؛ سرطان از آن دسته بيماري هايي است كه به سرعت انسان را از پا مي اندازد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حسين محب اهري بازيگر سينما و تلويزيون که متاسفانه اين روزها دوباره بيماري سرطان به سراغش آمده، در حاشيه پانزدهمين مراسم جشن مديران توليد سينما، در خصوص بيماري‌اش گفت: حدود يک ماه پيش شرايط جسماني‌ام از حالت طبيعي خارج شد و دوباره نشانه‌هايي از بيماري را  در وجودم احساس کردم و 10 روز پيش از عوامل سريال «علي البدل» اجازه گرفتم تا به پزشک مراجعه کنم. بعد از انجام آزمايش‌هاي مختلف و اسکن هاي گوناگون دکتر معالجم به من گفت: ديگر کاري از دست من بر نمي‌آيد و من را براي پيوند مغز استخوان به بيمارستان شريعتي فرستاد. در نهايت قرار است در خصوص وضعيتم کميسيون پزشکي انجام شود تا نتيجه نهايي اعلام شود. 

وي ادامه داد: در اين روزها اوضاع جسماني من به شدت به هم ريخته است. در هفته گذشته بر اثر اين بيماري بيش از 12 کيلوگرم از وزنم کاسته شده است. سرطان از آن دسته بيماري هايي است که به سرعت انسان را از پا مي اندازد.
 
بازيگر سريال «پايتخت 2» همچنين در مورد ادامه همکاري با گروه «علي البدل» به کارگرداني سيروس مقدم افزود: به احتمال فراوان چند روز از پزشکان اجازه مي‌گيرم تا برخي از سکانس‌هايي که من در آن حضور دارم، گرفته شود و بعد به احتمال فراوان دوستان نويسنده بايد تغييراتي در ادامه داستان بدهند. 

حسين محب اهري در بخشي از سخنان خود به بحث بيمه هنرمندان نيز اشاره داشت و افزود: يکي از دلايلي که بيماري من شدت گرفت و حدود يک سال و نيم  درمان آن به تعويق افتاد، بيمه نبودنم بود. مخارج بالاي اين بيماري به حدي است که فرد بيمار براي معالجه نياز به بيمه دارد. متاسفانه در بحث بيمه شدنم بسيار اذيت شدم. البته بالاخره بعد از مدتها و برخي کم لطفي ها از ابتداي تير ماه امسال بيمه تکميلي شدم. 

بازيگر سريال «خوب، بد، زشت» در انتها با اشاره به نعمت عظيم سلامتي در وجود هر فرد خاطرنشان کرد: به نظر من بيماري تلنگري است از جانب خداوند که انسان قدردان اين نعمت عظيم و ارزشمند باشد. ما انسان ها به دليل اينکه سلامتي براي ما به امري عادي تبديل شده است، متوجه آن نيستيم. به هر حال راضي به مقدرات خداوند بزرگ هستم.     

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز