حجت الله ایوبی:«ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» را ندیدم/پاسخ‌های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما

01تير1395 0
ايوبي در پاسخ به اين سؤال كه فيلمنامه «ارادتمند؛ نازنين، بهاره، تينا» مجوز ساخت داشته، گفت: بله فيلمنامه مجوز ساخت داشت اما اينكه چقدر بر اساس فيلمنامه فيلم ساخته شده باشد من در جريان نيستم، شوراي پروانه نمايش تنها مرجع صدور پروانه است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حجت‌الله ايوبي  در حاشيه مراسم امضاي تفاهم‌نامه پروژه VOD در جمع خبرنگاران درباره عدم صدور مجوز پروانه نمايش براي فيلم «ارادتمند؛ نازنين، بهاره، تينا»، گفت: من اين فيلم را نديدم اما شوراي پروانه نمايش اجازه نمايش فيلم را صادر نکرده است. شوراي پروانه نمايش تنها مرجع صدور پروانه است. 
 
ايوبي در پاسخ به اين سؤال که فيلمنامه مجوز ساخت داشته و آيا بر اساس فيلمنامه فيلم ساخته شده است، گفت: بله فيلمنامه مجوز ساخت داشت اما اينکه چقدر بر اساس فيلمنامه فيلم ساخته شده باشد من در جريان نيستم، مسئوليت عزيزان است که آن را پيگيري کنند. 
 
رئيس سازمان سينمايي در پاسخ به اين سؤال با توجه به گزارش‌هاي مطرح شده درباره حقوق بالاي مديران وزارت ارشاد آيا حاضر هستيد فيش حقوقي خود را منتشر کنيد، گفت: ما آمادگي کافي براي انتشار فيش حقوقي خود را داريم و اگر زماني بخواهيم فيش حقوقي اين دوره از مديران را با فيش‌هاي حقوقي مديران گذشته منتشر کنيم خواهيد ديد چه اتفاقاتي رخ داده است. 
 
وي درباره اعضاي کميسيون فرهنگي و رياست آن و تعامل ارشاد با اين کميسيون، گفت: آقاي پژمانفر در عرصه فرهنگ و هنر تجربه خوبي دارند و مشکلي در دوره گذشته نداشتيم و با دوستان به زبان مشترک رسيديم. اميدواريم اين زبان مشترک در اين دوره نيز وجود داشته باشد و کميسيون فرهنگي ما را همراهي کند. 
 
وي درباره اصلاح فيلم (بارکد) روي پرده سينما، گفت: اگر توجهي دقيقي داشته باشيد خواهيد ديد تعداد فيلم‌هاي در دوره‌هاي گذشته توقيف شده بود به مراتب کمتر شده، تلاش شده با اهالي هنر با تعامل برخورد کنيم و در مورد فيلم «بارکد» موسيقي فيلم دچار مشکل بود که با تعامل با تهيه‌کننده و وزارت ارشاد مشکل مرتفع شد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز