اکران خیریه «بارکد» به نفع زندانیان جرایم غیرعمد برگزار شد

01تير1395 0
مراسم اكران خيريه فيلم «باركد» به نفع پرداخت ديه زندانيان جرايم غير عمد، در پرديس كوروش با حضور برخي از عوامل فيلم و هنرمندان برگزار شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مراسم اکران خيريه فيلم «بارکد» به نفع پرداخت ديه زندانيان جرايم غير عمد، در پرديس کوروش با حضور برخي از عوامل فيلم و هنرمندان برگزار شد. 

در ابتدا هنرمندان حاضر در اين مراسم افطار کردند و سپس در سالن سينما به جمع آوري پول از خيرين پرداختند.
 
محسن کيايي اجراي اين برنامه را برعهده گرفت و گفت: از شما به خاطر حضورتان در اين امر خير تشکر مي‌کنم و مي‌گويم که آزاد کردن زندانيان غير عمد در اين ماه مبارک بسيار ارزشمند خواهد بود. 

وي در ادامه برنامه تماس تلفني با پژمان بازغي برقرار کرد که بازغي عنوان کرد: از اينکه در بين شما نيستم، عذرخواهي مي کنم و عاشق همه شما هستم و از شما به خاطر انجام اين امر خير قدرداني مي کنم.
 
درادامه بهاره کيان افشار بيان کرد: مهم نيست که اين فيلم را چند بار ديديد. مهم اين است که در اين امر خير شرکت کرديد. 

کيان افشار در ادامه صحبت هاي خود پيغامي را از طرف بهرام رادان مبني بر عدم حضورش و معذرت‌خواهي بابت اين موضوع مطرح کرد. رادان ضمن عذرخواهي از نبودنش، از همه به خاطر شرکت در کار خير قدرداني کرد.
 
جهانبخش کارشناس ديه اظهار داشت: خدا را شاکرم که مردم قدرشناس و نوع دوستي را داريم و قدردان کساني هستيم که زندانيان غير عمد را که ناخواسته وارد زندان شدند، آزاد مي کنند. 

وي افزود: خوشبختانه اين حرکت در کشور ما سير صعودي داشته و زندانيان فراواني که به عناوين مختلف گرفتار زندان شدند، آزاد مي شوند. 

وي ادامه داد: از کيايي به خاطر راه اندازي اين مراسم نيز تشکر مي کنم. 

گفتني است؛ عوامل و بازيگران «بارکد» مبالغي را به اين ستاد کمک کردند. جواد رضويان که در اين مراسم حضور داشت نيز به ستاد ديه مبلغي اهدا کرد. 

در اين مراسم مصطفي کيايي، محسن کيايي، بهاره کيان افشار، جواد رضويان، اکرم محمدي و ... حضور داشتند. 

شايان ذکر است پژمان بازغي و بهرام رادان به ترتيب به جهت گذراندن دوران نقاهت و حضور سر فيلمبرداري در اين مراسم حضور نداشتند.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز