ستاره فیلم «پیشتازان فضا» درگذشت

31خرداد1395 0
«آنتون يلچين» بازيگر 27 ساله آمريكايي در يك سانحه رانندگي درگذشت.

به نقل از ايسنا اين بازيگر جوان که در فيلم «پيشتازان فضا» (محصول ????) و «پيشتازان فضا، به سوي تاريکي‌» (????) نقش «پاول چخوف» را بازي مي‌کرد، بر اثر غلت خوردن اتومبيلش روي شيب تند جاده کنار خانه‌اش در منطقه استوديو سيني لس‌انجلس، به تيرک پستي و حصارها کوبيده شد و به فاصله کوتاهي درگذشت.

 

«آنتون يلچين» در مسير ملاقات با دوستانش براي تمرين قرار داشت اما زماني که در تمرين حاضر نمي‌شود دوستانش پيگير وضعيت‌اش مي‌شوند.

 

کمپاني فيلم پارامونت در بيانيه‌اي اعلام کرد: "ما در کمپاني پارامونت به همه جهان در عزاداري مرگ نابهنگام بازيگر فيلم «پيشتازان فضا» مي‌‌پيونديم. «آنتون يلچين» به عنوان يکي از اعضاي تيم «پيشتازان فضا» مورد علاقه همه بود و واقعا جاي خالي او احساس خواهد شد. ما عميق‌ترين تسليت‌ها را به پدر، مادر و خانواده او مي‌گوئيم".

 

به گزارش اسکرين ديلي، «آنتون يلچين» که متولد روسيه بود اخيرا در فيلم «اتاق سبز» مقابل دوربين رفته بود و در فيلم جديد «آنسوي پيشتازان فضا» نقش «پاول چخوف» را مجددا ايفا کرده است که قرار است در انتهاي جولاي در جشنواره «کاميک‌کان» رونمايي شود.

اين بازيگر 27 ساله قرار بود در مجموعه انيميشن‌هاي جديد «ترول هانترز» با «گيلرمو دل‌ترو» همکاري کند و در سريال اقتباسي «آقاي مرسدس» از آثار «استفن کينگ» براي شبکه «نتفليکس» نيز مقابل دوربين برود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز