روایت رامبد جوان از درگیری و زدن گاز اشک آور در پشت صحنه خندوانه

23خرداد1395 0
رامبد جوان در اولين واكنش رسمي به درگيري در استوديو برنامه با تاييد اين خبر جزييات اين اتفاق را براي اطلاع مردم بازگو كرد.
 
 

به نقل از خبرآنلاين اين بازيگر و کارگردان سينما که مهمان کافه خبر بود با بيان اين مطلب که روزي 400 تا 500 تماشاگر به استوديو خندوانه مي‌آيند، گفت: استوديو خندوانه هم منطقه نظامي نيست که ما آن‌ها را بگرديم.

او با تشريح روند حضور مردم در برنامه خندوانه افزود: براي حضور در اين برنامه، با کساني که از قبل ثبت نام کرده‌اند تماس گرفته مي‌شود و آن‌ها بعد از توجيه شدن براي رعايت يک سري مسائل، مثل نوع پوشش به استوديو مي آيند.

جوان ادامه داد: ديروز هم همين روند طي شد و زمان افطار، طبق روال اين ايام اعلام کرديم که مهمانان ما روزه‌هايشان را باز کنند. يک مخزن بزرگ آب جوش هم براي اين منظرو تهيه کرده‌ايم و گذاشته‌ايم. ديروز از قضا آب جوش تمام شده بود و بچه‌ها دوباره آب گرم داخل مخزن ريختند،‌اما براي اينکه کمي قل بخورد و جوش بيايد،‌ سه دقيقه وقت لازم بود.

به گفته‌ي جوان در اين حين بکب آقايي مي‌آيد و مي‌گويد آب جوش را به من بدهيد؛ چون همسرم باردار است، يکي ديگر از مهمانان هم مخالفت مي‌کند و مي‌گويد نمي‌شود.

او ادامه داد: در نهايت اين دو نفر با هم بحثشان مي شود و وسط درگيري آب جوش مي‌ريزد روي يکي از آن‌ها، آن آقا هم از کيف دور کمرش اسپري اشک آور در مي‌آورد و روي صورت آن يکي خالي مي‌کند.

به گفته‌ مجري خندوانه، اين اتفاق چون جلوي در استوديو مي‌افتد،‌باعث مي‌شود تا کل استوديو آلوده به گاز اشک آور شود. بعد از اين ماجرا هم ماموران اورژانس و آتش‌نشاني و پليس هم پشت صحنه‌ برنامه مي‌ايند و کسي را که گاز اشک آور استفاده کرده، با خودشان مي‌برند.

اين مجري گفت: سه نفر از بچه‌هاي ما هم روانه بيمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعويق افتاد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز