رضا عطاران: شوخی های «دراکولا» با داعش حذف شد

18خرداد1395 0
كارگردان فيلم دراكولا گفت: براي اكران فيلم دراكولا دوستان با بخش هايي از فيلم مشكل داشتند كه اين موضوع با تعامل حل شده است.

رضا عظاران کارگردان و بازيگر فيلم «دراکولا» در گفتگو با فيلم نت نيوز، در پاسخ به اين سوال که فيلم گفته مي شود 13 دقيقه از فيلم حدف شده است، گفت: نه اينگونه نبوده، مشکلات فيلم با تعامل حل شده است البته بخش هايي را مورد داشتند که موضوع حل شده.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه گفته مي شود شوخي هايي با داعش در فيلم وجود داشته و اين شوخي ها حذف شده است، گفت: بله ربط کوچکي به داعش داشت و مشکلي با اين مميزي نداشتم چون ضربه اي به فيلم نمي زند.

به گزارش فيلم نت نيوز، گيش از اين لوون هفتوان بازيگر نقش دراکولا در اين فيلم ادعا کرده که نزديک به 13 دقيقه از فيلم حذف شده است.

اين بازيگر در خلال گفتگويي که با روزنامه «شرق» داشته و در آن درباره وجوه مختلف بازيگريش سخن گفته، بيان داشته است: مدتي سر صداگذاري فيلم «دراکولا» رفتم. هر چند فيلم را کامل نديدم، اما مطلع شدم فيلم 15 مورد اصلاحيه خورده و 13 دقيقه از فيلم حذف شده است.

وي ادامه داده است: به دليل برخي از همين محدوديت‌ها هيچ‌وقت نمي‌توان کسي را به طور کامل آزمود. ما نمي‌دانيم کارگردان در آن 13 دقيقه چه چيزي را بيان کرده است؟ با اين ذهنيت که عوامل فيلم آن‌قدر نگران سرمايه‌شان هستند که در زمان ساخت همه نکات را رعايت مي‌کردند.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز