ریچارد گِر به مهمانی «شام» می‌ رود

29دي1394 0
فيلم بعدي ريچارد گِر بازيگر، با عنوان «‌شام» بر مبناي يك رمان پرفروش ساخته مي‌شود

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اسکرين ديلي، ريچارد گِر، استيو کوگان، لورا لايني، ربکا هال و کلوئه سويگني بازيگران فيلم «شام» هستند که با اقتباس از رمان پرفروش هرمان کوخ ساخته مي‌شود.

فيلمبرداري اين فيلم قرار است در نيويورک و از 21 ژانويه آغاز شود.

اورن موورمن که آخرين فيلمش «زمان خارج از ذهن» بود، فيلمنامه اين فيلم را نوشته و آن را کارگرداني مي‌کند.

فيلم «شام» وقتي آغاز مي‌شود که پل و کلير لومن با بازي کوگان و لايني آماده مي‌شوند تا براي شام با برادر سياستمدار پل به نام استن با بازي گِر و همسر او باربارا با بازي هال، بيرون بروند. بين اين دو برادر هميشه تنش وجود داشته و استن يک چهره مشهور است که انتظار مي‌رود در انتخابات فرمانداري هم برنده شود، در حالي که پل فعلا بي‌کار است.

همانطور که برنامه شام در يک رستوران شيک و دنج پيش مي‌رود، اسراري باورنکردني درباره فرزندان آنها فاش مي‌شود و معلوم مي‌شود جرمي باورنکردني توسط فرزندان لومن صورت گرفته و دو زوج بايد تصميم بگيرند که اين ماجرا را چطور حل کنند.  

موورمن که نويسنده فيملنامه زندگينامه‌اي برايان ويلسون با عنوان «عشق و رحمت» هم بوده داستاني را که کوخ حلق کرده فوق‌العاده برانگيزاننده خوانده است. او با اولين فيلم بلندش با عنوان «پيام آور» نامزد اسکار فيلمنامه شد و دومين فيلمش با عنوان «خاکريز» نيز با گروه بازيگراني قوي شامل وودي هارلسون، بن فاستر، سيگورني ويور، رابين رايت، ايس کيوب و بري لارسون ساخته شد.

دو سال پيش اعلام شده بود کيت بلانشت اولين تجربه کارگرداني‌اش را با فيلم «شام» ثبت خواهد کرد، اما او مدتي زيادي به اين پروژه مرتبط نماند و بعد موورمن براي کارگرداني اين فيلم انتخاب شد.

ريچارد گِر بازيگر 66 ساله در فيلم‌هاي متعددي حضور داشته است که «دومين هتل فوق‌العاده شگفت‌انگيز ماريگولد» جديدترين آنهاست. فيلم «هاچيکو» از به يادماندني‌ترين فيلم‌هاي اوست.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز