گلشیفته فراهانی بازیگر فیلم جیم جارموش شد

23دي1394 0
آدام درايور ستاره بخش هفتم «جنگ ستارگان» در نقش شخصيت اصلي «پترسن» تازه‌ترين پروژه سينمايي جيم جارموش گفته مي‌شود يك كمدي هجوآميز است جلوي دوربين خواهد رفت. گلشيفته فراهاني نيز از ديگر بازيگران حاضر در اين پروژه سينمايي است كه توليد مشترك «آمازون» و «كي5» به شمار مي‌رود.

به نقل از آي سينما  آدام درايور ستاره بخش هفتم «جنگ ستارگان» در نقش شخصيت اصلي «پترسن» تازه‌ترين پروژه سينمايي جيم جارموش گفته مي‌شود يک کمدي هجوآميز است جلوي دوربين خواهد رفت. گلشيفته فراهاني نيز از ديگر بازيگران حاضر در اين پروژه سينمايي است که توليد مشترک «آمازون» و «کي5» به شمار مي‌رود.

به گزارش «ددلاين»، جارموش علاوه‌بر نويسندگي و کارگرداني «پترسن» (Paterson) در مقام تهيه‌کننده پروژه نيز فعاليت دارد. داستان فيلم در زمان حال حاضر در پترسن، بزرگ‌ترين شهر ايالت نيوجرسي امريکا مي‌گذرد و قصه يک راننده اتوبوس و يک شاعر را به تصوير مي‌کشد.

فيلمساز 62 ساله امريکايي آخرين‌بار با فيلم خون‌آشامي «تنها عشاق زنده ماندند» در بخش مسابقه جشنواره فيلم کن شرکت کرد.

آدام درايور بازيگر 32 ساله امريکايي که اين روزها «جنگ‌هاي ستاره‌اي: نيرو بر مي‌خيزد» را بر پرده سينماها دارد، به تازگي بازي در فيلم «سکوت» به کارگرداني مارتين اسکورسيزي را به پايان برده است. او در تازه‌ترين ساخته اسکورسيزي در مقابل ليام نيسن و اندرو گارفيلد ايفاي نقش کرده است. درام علمي-تخيلي «ويژه نيمه‌شب» تازه‌ترين ساخته جف نيکولز با بازي درايور، کريستن دانست و مايکل شانون از 18 مارس توسط استوديوي «برادران وارنر» روانه پرده سينماها مي‌شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز