تدوینگران آمریکا نامزدهایشان را معرفی کردند

15دي1394 0
با اعلام نامزدهاي جوايز «ادي» 2016، اسامي رقباي دريافت جايزه تدوينگران سينماي آمريكا روشن شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از هاليوود ريپورتر، تدوينگران سينماي آمريکا  (ACE)با اعلام اسامي نامزدهاي امسال، دور شصت و ششم جايزه «ادي» را رقم زدند.

اين انجمن فيلم‌هاي «جنگ‌ ستارگان: نيرو بيدار مي‌شود»، «مد مکس: جاده خشم»، «مريخي»، « بازگشته» و «سيکاريو» را به عنوان نامزدهاي دريافت جايزه سال 2016 براي بهترين تدوين فيلم درام اعلام کرد. 

اين اولين جايزه‌ از سوي گروهي از صنعت سينماي آمريکاست که فيلم «جنگ ستارگان» ساخته جي.جي.آبرامز در ميان نامزدهاي آن جاي گرفته است.

کمپاني ديزني پيش از اکران فيلم که در نيمه دسامبر صورت گرفت، اين فيلم را به صورت خصوصي براي گروهي از متخصصان صنعت سينما از جمله انجمن بازيگران و تدوينگران نمايش داد.

اين در حالي است که «کانون توجه» بزرگ‌ترين غايب بخش درام بود.

در بخش کمدي نيز «آنت‌من» يا «مرد مورچه‌اي» از مارول در کنار فيلم «کمبود بزرگ» ساخته آدام مک کي درباره بحران بزرگ اقتصادي، «جوي» و «من و ارل و دختر در حال مرگ» فيلم برنده جايزه ساندنس و نيز فيلم « Trainwreck» ساخته ايمي شومر انتخاب شده‌اند.

در دهه اخير حداقل، معمولا فيلمي که برنده جايزه تدوينگران شده، جايزه اسکار را نيز به خانه برده است. سال پيش «بردمن» از معدود فيلم‌هايي بود که اسکار تدوين را برد، بدون اين که جايزه ادي را دريافت کرده باشد.

در بخش انيميشن «آنوماليسيا»، «درون بيرون»، «دايناسور خوب» نامزد شده‌اند و در بخش مستند نيز «ايمي»، «کوبين»، «روشن شدن: ساينتولوژي و زندان باور»، «نام مرا ملاله گذاشت» و «گروه متلاشي» نامزد اين جايزه هستند.

در بخش تلويزيوني نيز اپيزودهايي از «ويب»، «فارگو»، «مد من» و « Knick» ساخته استيون سودربرگ از جمله نامزدها هستند.

مراسم اهداي جوايز سالانه «ادي»، 29 ژانويه در هتل بورلي هيلتون برگزار مي‌شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز