‌بایگانی ماهانه

بایگانی سریال: تیر 139430 شخصيت برگزيده سريال‌هاي شبكه تلويزيوني HBO - بخش پنجم

(2011-) Game of Thrones/ دنريس تارگريان
درباره‌ كاراكتر: دنريس طوفان زاد از خاندان تارگريان (اميليا كلارك)، وارث راستين تاج و تخت آهنين و دختر پادشاه ديوانه، ايريسِ درگذشته، است. كاليسي با گيسوان نقره فامش و با آن مشي اژدها وار‌ و فتوحات‌اش بر شمشيرها و قلب‌هاي مردمي كه به آنها مي‌رسد، لحظه به لحظه در حال قوي‌تر شدن است.
بهترين لحظه: وارد مذاكره شدن با تاجر برده‌اي كه بارها با زبان والرياني به او توهين كرده، غافل از اينكه والريان زبان مادري دنريس است. كاليسي پيشنهاد مي دهد كه برترين اژدهايش را در ازاي كل لشكر تاجر معامله كند. تاجر به خيال اينكه زرنگي كرده است، پيشنهاد را مي‌پذيرد. در آخرين لحظه كاليسي به آخرين كلام تحقيرآميز او با زبان والرياني پاسخ مي‌دهد و به اژدهايش دستور مي‌دهد كه او را به آتش بكشد.
نقل قول كليدي: "فنا ناپذيران! اربابان را به قتل برسانيد، سربازان را به قتل برسانيد، هر مردي را كه شلاق به دست دارد به قتل برسانيد، اما به هيچ كودكي آسيب نرسانيد. زنجيرها را از هر برده‌اي كه مي‌بينيد باز كنيد!"
12تير1394 1كيت هرينگتون در گفتگو با اينترتينمنت ويكلي از مرگ جان اسنو و آخرين حضورش در «بازي تاج و تخت» مي‌‌گويد


دن وايس مي‌گويد كه مرگ جان اسنو قطعي است. اما جرج آر.آر مارتين امكان زنده ماندن اين كاراكتر در كتاب‌ها را رد نكرده است. پس از آن هم ليست قرارداد بازيگران حاضر در فصل 6 منتشر شد و نام تو هم در ليست بود، حتي به عنوان گزينه احتمالي براي فصل 7. بگذار از خودت بپرسم: آيا جان واقعا مرده است؟
اين چيزي است كه من متوجه شدم. طي گفتگويي كه با دن و ديويد داشتم و با توجه به پياده‌روي توني سوپرانوواري كه داشتيم (كه بازيگر را متوجه پايان كارش در سريال مي‌كند)، آن‌ها به من گفتند كه همه چيز تمام شده و من بايد بروم. نمي‌دانم داستان ليست قرارداد و دستمزد از كجا پيدايش شد. اما نكات مبهم زيادي داشت. كاملا صادقانه بگويم، من هيچگاه از اتفاقات آينده سريال خبر نداشتم، به جز اين يك مورد. ما نشستيم و آن‌‌‌ها از پايان كار با من صحبت كردند. اگر هر اتفاق ديگري در آينده بيافتد من چيزي از آن نمي‌دانم. تنها ديويد و دن و جرج از آن باخبرند. اما مرگ من به من اطلاع‌ داده شده و من مرده‌ام. فصل بعد بازنخواهم گشت و اين همه چيزي است كه مي‌توانم بگويم، واقعا.
01تير1394 15استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز